Wpis z mikrobloga

Ja pie...le co za ameboza umysłowa. Ide sobie do paczkomatu, kolejka z 3 osoby, przy ekranie jakis typ lvl ok 35 z telefonem z laska gada na glosniku i cos wklepuje. Otwieram sobie skrytkę z aplikacji a ten do mnie z ryjem:
- eeej k...a kolejka jest!
Ja mówię, ze przez aplikację otwieram wiec nie wiem o co mu chodzi.
- tu się kur..a czeka na kolejke,teraz mi sie popsuło przez Ciebie!!!
-co sie popsuło jak to jedno od drugiego niezaleznie działa
Ten się odwraca, klepie w ekran i slysze jak gada do tej laski w tel
- no, no czekaj kur...a bo gościu przyszedł i mi popsuł, teraz mnie całkiem wybił nie wiem co mam robić dalej...
A jeszcze jak biorę paczkę i odchodze to jakis dziadek za nim co stał sie odwraca i do mnie:
- nam sie tu wszystkim spieszy a Pan sie wepchał!!
#inpost #paczkomaty
#patologiazmiasta
  • 178
@sols: a) duży zlot ludzi co pierwszy raz poszli do paczkomatu w tej samej chwili b) osobiście nigdy nie widziałem kolejki pod paczkomatem stąd podejrzewam baita no ale nie jest to niemożliwe
@adam-photolive: jesteś wygrany, ja zawsze muszę pomacać ekran bo przy moim paczkomacie apka stwierdza że stoję zbyt daleko od paczkomatu. Dobrze że chociaż QR działa bo klepanie tych cyferek zwłaszcza zimą to jakiś żart.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adam-photolive: mnie ostatnio starszy Sąsiad dopadł pod paczkomatem jak otwierałem zdalnie i mówi: Panie, jak Pan żeś to zrobił, że się otwarło? Ja to tam stukam te numerki jak debil. Taka sztuczka by się mnie przydała.
@adam-photolive ja #!$%@? u mnie podobnie było. Pojechałem do zegarmistrza odebrać zamówienie. Przed salonem 3osoby czekają w kolejce bo jednego dziadka już obsługiwał zegarmistrz. Na zewnątrz zakładu jest kartka, że po odbiór sprzętu bez kolejki, no wydaje to druga osoba.

A więc podchodzę, zwalniam, pytam się czy państwo wszyscy ze sprzętem bo ja po odbiór, a na co gościu na końcu kolejki że on też po odbiór ale poczeka. Usmiechnalem się, powiedziałem