Wpis z mikrobloga

Niewiele grup wkurza mnie tak bardzo jak kociarze. I nie mówię tu po prostu o właścicielach pupilów. Mowa o ludziach, którzy uważają je za 'nadzwierzęta' i dziwią się, że inni tego poglądu nie akceptują.

Najlepiej to widać na wszelkich grupach ogrodowych / domowych gdzie raz na jakiś czas pojawia się post o problemie z kotami sąsiadów grasujacymi po podwórku, sikającymi, drapiacymi czy polującymi na ptaki. Wtedy zawsze jest podział odpowiedzi - jedni z radami, drudzy z pretensjami jak to można przeganiać tak piękne zwierzęta i powinien być zachwycony że wybrały akurat jego ogród.

Pytanie - czym różniłaby się sytuacja gdybym co rano przekładał przez płot swojego psa żeby sobie pobiegał po trawniku sąsiada i się zkasztanil na środku?

#bekazpodludzi #zwierzaczki #koty #pytanie #gownowpis
ATAT-2 - Niewiele grup wkurza mnie tak bardzo jak kociarze. I nie mówię tu po prostu ...

źródło: comment_1652940600lxAhjjZL4OLNJxYJTRINHS.jpg

Pobierz
  • 17
@Sandrinia: @Kotouak: przecież koty są zwierzętami które nie znoszą siedzieć w zamknięciu. W każdym razie większość. Może inaczej jest z takimi, co od urodzenia są trzymane w domu, ale ja swoich kotów nie wyobrażam sobie trzymać non stop w domu