Wpis z mikrobloga

Moga byc te 2 wyjscia z ostatnich wydarzen z Mbappe

1. Mbappe faktycznie zgodzil sie podpisac kontrakt z PSG, co jest troche dziwne. Dlaczego jeszcze 5 dni temu kazdy podawal, ze wszystko jest uzgodnione, a Real jest pewny, ze Kylian to nich dolaczy? Dlaczego na poniedzialkowej gali wszystkie jego wypowiedzi mialy ton, ze odchodzi? Specjalnie przez ostatni rok nie podpisywal kontraktu, aby na 2 dni przed koncem sezonu go podpisac? Moze faktycznie chcial wycisnac z nich jak najwiecej?

2. PSG wie, ze Mapet odrzucil od nich oferte i woli przejsc do Realu wiec specjalnie podali informacje francuskim dziennikarzom, zeby pisali, ze jednak jest cos na rzeczy i Mbappe dalej nie wie jaka decyzje podjac, aby napedzic na niego, nie wiem - jakis hejt? Warto zaznaczyc, ze pierwsze takie informacje podaly francuskie media i najwiecej trabia oni o tym trabia. Martwi tylko informacja od Cortegany.

Jesli faktycznie jest to ta druga opcja, to mysle, ze plan w lekkim stopniu im sie udal, bo mozecie zobaczyc na twitterze, jaki nagle zrobil sie hejt na Kyliana, a to glownie ze strony kibicow Realu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#realmadryt #mecz
  • 3
@adzioq: a to nie jest tak, że po tej gali PSG obiecało wszystko co mogło Mbappe i to sprawiło, że zmienił zdanie? Mi się wydaje, że jest 50/50, ale trend rzeczywiście jest taki, że PSG znacznie umocniło swoją pozycję.

Z drugiej strony należy szukać pozytywów - jeżeli Mbappe przekonało to, że będzie mógł wybierać sobie trenerów i piłkarzy to ja bym nie chciał takiego gracza w Realu, bo fochy Cristiano przy
@JesusOfSuburbia: Ale co oni mogli mu obiecac wiecej? Oni juz mu proponowali 2 letni kontrakt gdzie mial zarobic 100 mln, 100% prawa do wizerunku, jakies astronomiczne bonusy za wygranie Ligi/LM/ZP i pewnie tysiace innych dupereli.

jeżeli Mbappe przekonało to, że będzie mógł wybierać sobie trenerów i piłkarzy to ja bym nie chciał takiego gracza w Realu, bo fochy Cristiano przy nim to jest nic.


Tutaj zgoda. Jesli to wszystko to prawda
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adzioq: wydaje mi się, że ta plotka z tym zarządzaniem klubem pojawiła się właśnie po tej gali, wcześniej nie było o tym mowy, może właśnie to go przekonało co dobrze o nim nie świadczy. Jestem ciekaw w jakiej formie byłoby to zapisane w kontrakcie XD