Wpis z mikrobloga

Rozstalismy sie z dziewczyną po ponad 5 latach, w skrócie od roku sie nie układało, trudno.
Minął juz miesiac, jakos sobie radzę, raz lepiej raz gorzej. Zmienilem miasto, zaczynam od nowa.
Mam duzy lęk przed tym, ze nie poznam juz wartosciowej kobiety, ex byla kumata, ogarnieta. Nie gloryfikuje ale pisze jak jest a raczej bylo.
Przeszedlem sie ostatnio sam po miescie, rynku.
Większość, 80 procent dziewczyn ktore mijalem maja miedzy 16 a 20 lat, małolatki.
Sam niedawno skonczylem 26 lat wiec jak latwo policzyc mialem 21 jak sie poznalem z ex. Na tinderze z ciekawosci wszedlem i jest to samo - zdecydowana wiekszosc ma 18-20 lat. Ustawiajac filtry na 22+ jest ok ale malo tych dziewczyn. Na podrywanie bezposrednie nie mam na razie odwagi.
Dodam ze ex miala ~150cm wzrostu ja 185cm. Wczoraj rozmawialem z dwoma laskami kumpli, jedna 166 druga 172 i chyba taka dziewczyne na wzrost bym chciał. Taka anegdota.
Z mordy nie oceniam sie tragicznie, lekki norwood ale wzrost + normalna sylwetka daje mi troche wiecej niz 5/10 - wczoraj szedlem w koszuli i jakies dwie laski mnie mijaly i jedna do drugiej powiedziała na glos przy mnie " Zobacz jak mozna elegancko wyglądać " I sie uśmiechneła, zagadalem ze one w krotkich spodenkach tez ladnie wyglądają, wymienilismy uśmiechy i sie minelismy. Z gadka tez nie jest u mnie ciezko, lubie rozmawiac z ludźmi, przebywac wsrod nich
Od zawsze jestem dusza towarzystwa. Gdzie w takim wieku poznac kogos wartościowego? Kluby odpadaja bo tam jest najtrudniej, szczegolnie gdzie na jedna laske przypada 10 chłopa. Jakieś eventy szukac na fb, koncerty, meeetingi cokolwiek?

Moze ktoś z doświadczenia wie czy na tinderze i badoo mozna kogos spoko poznac? Kogos do pogadania, wyjścia Gdziekolwiek? Pisalem chwile z jedna malolatka to odpisuje 3 slowami wiec bez sensu, dlatego interesują mnie trochę starsze.
#randkujzwykopem #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #badoo
  • 17
@wesoly__mirek32 Pisałeś z jedną i to bez sensu? Powiem Ci Mirek, że na tinderze są dokładnie te same dziewczyny które mijasz na ulicy. Jedyna różnica jest taka, że na tinderze trzeba być troche bardziej przebojowym w gadce bo "hej co tam, idziesz na kawe?" pisze każdy jeden amator tej apki.

Zakładając że Twoja ex jest w tym samym wieku to przy Twoich statach to ona jest na straconej pozycji. Jej smv bedzie
@wesoly__mirek32: ja juz dawno nie randkuje, ale jesli mialabym taką sytuacje to moze w pierwszej kolejnosci wybralabym sie na spotkanie gdzie ludzie umawiaja sie na fb na granie w planszowki i tam probowala kogoś poznać :D taki przyklad, pewnie istnieja grupy tematyczne do większości aktywnosci
@wesoly__mirek32: Tinder Gold, odświeżasz i wypatrujesz lasek które dopiero się pojawiły, od razu forsujesz kontakt przez messenger czy cokolwiek i namawiasz jak najszybciej żeby #!$%@?ły tindera. Zadbaj o dobre foty, jakąś lustrzanką albo chociaż w dobrym świetle.

Jeżeli laska odpisuje Ci jednym slowem to od razu konfrontuj, piszesz coś w stylu 'oj chyba przeszkadzam, milego dnia :P" Zazwyczaj na taką bezpośrednią wiadomość odzew będzie pozytywny. Jeżeli nie to i tak byś
Idealna nie była ale była ok do życia


@szczeki32: Poszukasz rok, to przewartosciujesz swoją opinię o byłej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aktualnie szukam takiej, która będzie w 1/3 taka jak moja najlepsza ex ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Okazuję się ze nie ma ¯\_(ツ)_/¯
I nie chodzi nawet o wygląd, a o wszytko. Podejście do życia, do ludzi, związków itp itd.

A te SMV
@szczeki32 Nie ma wzoru. Chodzi o Twój: wiek, morde, wzrost, budowe ciała, włosy, pozycje i charyzmę/charakter.
W przypadku kobiet to głównie: wyglad i wiek.

W jej przypadku 150cm i wiek powyżej 25lat działa na jej niekorzyść jeśli chodzi o znalezienie partnera na dłużej - szczególnie kogoś lepszego od Ciebie.
@BurzaGrzybStrusJaja orbitery przez te lata były, ingorowani ale pisali lub dawali reakcje na relacje z insta itp, ślicznie wyglądasz, super itd. Więc pewnie znajdzie kogoś, szczególnie że i tak ktoś podbijał w grupie do niej a ja obok stoję
@wesoly__mirek32 nie wiem na ile to bait, ale tak na zdrowy rozsądek - zajmij się tinderem jak już nie będzie Ci przychodziło do głowy rozpominanie ex na wykopie.

Masz teraz czas dla siebie i ta presja dotycząca szukania kogoś bo wiek, bo wakacje (kobiety często tak robią bo same nigdzie nie pojadą) nie ma sensu. Znajdziesz za szybko to będą wątpliwości w Twój wybór i jeszcze poczujesz się głupio, że już kogoś
@gzymspiwniczny niby tak Miras ale mam jakąś presję w tyle głowy, że już się nie uda. Zakola się pogłębiają to też mi siedzi ale się na łyso ogole najwyżej xd

Tinder badoo to tylko sex ściek. Kumpel się tak umawia na piwo pogadać, może coś zarucha jak się uda ale to i tak ciągle jedna ta sama laskę.

Stary nie jestem, młody też nie - po prostu chciałbym normalna dziewczynę w podobobym