Wpis z mikrobloga

Urojenia szursko alkoholowe z łysym na stosunkowo stonowanym poziomie. Alkoholowy szur tam pomiędzy urojeniami opowiada też, że demokracji nie popiera. Przy tego ignoranta pijackich urojeniach na ten temat to nawet wypowiedzi Korwina są jak wypowiedzi jakiegoś noblisty... Jakim trzeba być samemu ignorantem, żeby marnować czas na nagrywanie rozmowy z tym pijakiem?
https://www.youtube.com/watch?v=1QGu_5VLzFA

#raportzpanstwasrodka #ator
Pobierz adik75 - Urojenia szursko alkoholowe z łysym na stosunkowo stonowanym poziomie. Alkoh...
źródło: comment_1653120033UbNEeZv59WPfxluHp4dGKi.jpg
  • 17
@Miskagnoju: Całkowicie się zgadzam jeśli chodzi o atora ale mimo wszystko przy łysym to on relatywnie musi wydawać się być normalny. Obejrzałem ten gniot i miałem wrażenie, że nawet manipulAtorek był zażenowany chwilami łysym pijakiem. Poza tym znalazłem ten gniot lakisrajka o kińskich fejknjusach i faktycznie zastanawiające co oni tam prdolą.
https://www.youtube.com/watch?v=6jl6BxYaSBQ
To jest kiński poziom odklejenia mniej więcej taki jak łysego odklejenie od normalności.

@wataf666: Przejrzę w wolnym czasie
@adik75: ator jest bardzo inteligentny, to bardzo mądry facet, ale sprzedaje produkt, wie kiedy ktoś pierdzieli głupoty ale nie zawsze na to reaguje, on reaguje gdy trzeba dla kanału i jego wizerunku, jest oportunistą, chce zarobić na debilach i nie czuje się odpowiedzialny za treści, wierzą w kocopoly bo są głupi więc czemu nie zarabiać na frajerach. Ludzie lubią siedzieć w swoich bańkach, i łatwiejsze to niż realizowanie się w sposób
@Justyna16: praca zawsze jest obowiązkiem, a to czy jest z pasją czy nie jest to zmienne, a czy w przypadku atora jest to smutny obowiazek? Wcale nie musi. Robi swoje i jest zadowolony z kokosów, musi tylko kontrolować by nie spadło zainteresowanie, samo 'zbieranie' informacji może być przyjemne, a kręcenie gniotów nie musi sprawiać przyjemności, też widzimy że robi je na #!$%@?, nie ma żadnego montażu, robi swoje na szybko a
@MajorParowa:
gdyby nie zbierał żadnych informacji, to by nic nie mówił ani nie miał zdania na żaden temat, jednak on czyta i śledzi politykę.
Na czymś jego słowa muszą być bazowane.
A powtarzanie tego samego to używanie tych samych schematów i ram, do których podpina jakieś inne wnioski czy newsy. Tak łatwiej robić filmy, on jedzie na automacie, jest w tym już profesjonalistą xd To jego styl, jego konstrukcja, dziek iczemu
@MajorParowa:
bo to jest profesjonalista w tym co robi, ale fanatycy będą mieszać z błotem za wszystko a ja nie mam problemu by stwierdzić, że taki szur pomujacy spiski i halucynacje ma pozytywne cechy i ma talent że tak powiem w tym co robi.
Mieć gotowe szablony i wedlug nich nagrywać z taką lekkoscia i sprawnoscia klepiąc film za filmem bez montażu i cieć a na żywca , mając stałych widzów