Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Ja to się naprawdę dziwię ludziom, którzy łykają amine za amine i potrafią czerpać z tego przyjemność.

Nie #!$%@? was już, że w KAŻDYM kurła anime jest jakaś postać, która jest powielana?

Jestem Hikomi mam duże cyce i jestem ładna, ojoj cała męska część szkoły ślini się do mnie? Nie rozumiem o co chodzi, myk spódniczką, żeby było widać majty. Chłopy dostali krwotoku, ale ja nie wiem o co chodzi

Cześć jestem zwykłym chłopakiem, murzyny zabili mi rodziców JUŻ NIGDY NIKT PRZY MNIE NIE UMRZE dlatego wylądowałem w jakimś mieście fantasy i mam przydupasów koło siebie z czego jeden lubi jeść i jest głupi a drugi jest głupi i zboczony. No i jest ona, dupeczka do której się ślinie, za 100 epizodów powiem, że ją kocham a ona umrze albo coś xD

- Saske #!$%@? chodź ze mną tu de wiledż

- weź się typie mam brata do zabicia

A no i standardowo. Stare dziady zwykle są zboczone i leci im krew z nosa.

#anime #animedyskusja
Pobierz Mega_Smieszek - Ja to się naprawdę dziwię ludziom, którzy łykają amine za amine i pot...
źródło: comment_1653226739ZgAKJh0IEI3t7oAKOXMv3B.jpg
  • 12
@Mega_Smieszek: Tak jest, w większości to co się sprzedało rok temu, to klepiemy dalej, obowiązkowo odcinek plażowy, wycieczka szkolna, tsundere, kundere, dupere, #!$%@?łe, zwykły podkreślam zwykły licealista tylko ma zupełnie nieprzydatną moc/zdolność, która jest #!$%@? zupełnie op, rozwój postaci zajmuje pół odcinka, a potem 10 budowania haremu i kolejne 2 z zakończeniem cliffhangerowym, żeby było na s2. No ale nie ma też co przeginać, bo co sezon wychodzą też fajne amino,
Tak jest, w większości to co się sprzedało rok temu, to klepiemy dalej,


@mamnatopapiery: Nie całkiem. Tzn niby klepiemy zawsze to samo, ale zawsze jakoś inaczej. Z czasem drobne różnice przekształcają się w nowe trendy czyli następuje zwykła ewolucja ¯\_(ツ)_/¯
@Mega_Smieszek: No to są takie typowe trope'y, wszystko zależy jaki tytuł odpalisz - jeżeli nie wybrzydzasz i lecisz z sezonu wszystko jak leci, to wiadomo, że dostaniesz w ryj typowym isekaiem, typową haremówką w szkole, typowym dziwnym czymś o idolach itd. ale możesz spotkać też tytuły, które wybijają się ponad to i na tle sezonu wręcz odstają, ale w tym dobrym znaczeniu - np. Vinland Saga (tak wspomniana, bo obietnica kontynuacji