Wpis z mikrobloga

Czy jest jakaś apka bądź strona na której oznaczone są drogi pod kątem przejezdności? Tzn. Czy jest wyasfaltowana, utwardzona, a może to ścieżka leśna albo może lepiej w ogóle się tam nie pojawiać?

#rower
  • 9
@Antidotum119: Nie ma bo sam robiłem research na ten temat. Jest 2022, rząd i firmy zbierają przeróżne informacje o ludziach, rzeczach itd, są narzędzia by ewidencjonować i analizować wszystko. No chyba, że chodzi o dane czy jakaś droga poza większym miastem jest asfaltowa czy żwirowa, to wtedy niewiadomo xD #!$%@? paradoks

Ps. możesz spróbować przez street view. Jak gdzieś streetview nie ma to zobaczyć zdjęcia początku i końca drogi, czasami może
@pstrokatasroka: o tej stronie nie wiedziałem, chociaż nawet pytałem tutaj na wykopie o coś podobnego to nikt tego nie podrzucił. Ale już sprawdziłem na paru przykładach - w jednym miejscu jest asfaltowa droga od ponad pół roku, natomiast ten portal wskazuje, że jest żwirowa... Tak więc po krótkiej obsłudze tej strony moja opinia jest taka:

- z plusów to może faktycznie o czymś informować, ale może być nieaktualna w niektórych miejscach.