Wpis z mikrobloga

nie jestem lewicą. Jestem w sumie konserwatywny więc tym bardziej mnie wku*wia jak widzę kretyna który ośmiesza moje poglądy.


@gatineau: Ośmieszam mówiąc coś o czym nie wiem, jakbym to wiedział? A nie, to akurat ty.

EOT bo szkoda czasu na dyskusje z kretynem,.


@gatineau: Krótkie masz nerwy.
nie, ośmieszasz sie powtarzając bzdury obrażające inteligencję czytelnika jakby to była prawda


@gatineau: Ja kojarzę że to był fanpage mało uważany, ale prowadzony jak najbardziej na poważnie. Taka "skrajna lewica".
Użył specjalnego pojęcia na te odczuwanie bycia helikopterem, więc to nie był wymysł z tego fanpage, tylko czegoś z zagranicy prawdopodobnie.
Niestety mało rzeczy sobie zapisuję na przyszłe dyskusje, tego też nie zapisałem. Ale gdzieś tam jest, w odmętach Internetu. :)
@milymirek: yhm

Krótkie masz nerwy.


Nie jestem zdenerwowany ale nie lubię skakania dookoła każdego i udawanie ze jest ok. Jak ktoś gada kretynizmy to nie mam problemu z nazwaniem go epitetem używanym powszechnie do nazywania ludzi gadających kretynizmy
Jak ktoś gada kretynizmy to nie mam problemu z nazwaniem go epitetem używanym powszechnie do nazywania ludzi gadających kretynizmy


@gatineau: Ja tam tego nie uznaję za powód do dumy ale każdy ma swoje uznania.
Ogólnie to nie wzmacnia dyskusji dosłownie nigdy.
A tutaj tym bardziej, jeśli ty nie gadałeś o czymś o czym wiesz, więc nawet nie możesz określić, czy coś jest kretynizmem, bo nie masz wiedzy na ten temat.
Jedynie
Ja tam tego nie uznaję za powód do dumy ale każdy ma swoje uznania.


@milymirek: nie powiedziałem że jestem z tego powodu dumny. Nazywanie kretynów kretynami nie powoduje dumy tak samo jak nazwanie trawy zieloną jej nie powoduje. To tylko stwierdzenie - niezbyt istotnego - faktu.

Ogólnie to nie wzmacnia dyskusji dosłownie nigdy.


Nie było moim celem wzmacnianie dyskusji. Przecież my nie prowadzimy dyskusji, ja tylko wyjaśniam ci dlaczego to co
Nie było moim celem wzmacnianie dyskusji


@gatineau: Aaaaa.

Wyjaśniłem ci już że mam na podstawie wiedzy ogólnej

Zastosowanie wiedzy ogólnej to nie przypadkowy traf


@gatineau: Ale mówię ci, było tak jak napisałem. Mówię ci. Uwierz mi proszę.
Ale mówię ci, było tak jak napisałem. Mówię ci. Uwierz mi proszę.


@milymirek: nie mam żadnych przesłanek za tym żeby ci wierzyć, a wręcz przeciwnie, to co piszesz jest głupie więc mam przesłanki za tym żeby ci nie wierzyć.
nie mam żadnych przesłanek za tym żeby ci wierzyć, a wręcz przeciwnie, to co piszesz jest głupie więc mam przesłanki za tym żeby ci nie wierzyć.


@gatineau: Ale zobacz, że ja na wykopie jestem jednym z najbardziej wiarygodnych ludzi. O ile nie najbardziej wiarygodnym. (wiadomo, nie licząc tych, którzy w ogóle nie piszą bo ich trudno liczyć)

Najwyżej mógłbym się pomylić, i wtedy bym przeprosił. ale tyle pamiętam.
Ale zobacz, że ja na wykopie jestem jednym z najbardziej wiarygodnych ludzi.


@milymirek: nie jesteś. Jesteś anonimem piszącym głupoty. Powiedziałbym że stawia cię to wśród mniej wiarygodnych wykopków, niestety obawiam się że stawia cię to wśród średniej. Trudno, co zrobić.

Btw wiesz że jest bardzo prosta metoda żeby mnie ZMASAKROWAĆ i wdeptać w ziemię? Zarzuć linka do tego lewackiego fanpage'a, będziesz miał TRIUMF i pokażesz że jestem debilem który udaje że
nie jesteś. Jesteś anonimem piszącym głupoty.


@gatineau: Ale mam tyle wpisów i komentarzy, że można mnie poznać. Czasem żartuję ale zwykle po prostu koryguję co kto błędnie napisze i staram się być w tym skrupulatny na ile potrafię. To chyba widać, nie bez powodu lewa strona mnie w ciemno czasem banuje, bo nie mieliby jak się bronić.

Btw wiesz że jest bardzo prosta metoda żeby mnie ZMASAKROWAĆ i wdeptać w ziemię?
@gatineau: Tutaj ktoś o źródle tematu - https://zapytaj.onet.pl/Category/021,004/2,32722951,Skad_sie_wzielo_ze_helikopter_bojowy_to_plec_Co_to_za_plec.html#
""I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I'm fucking retarded but I don't care, I'm beautiful. I'm having a plastic surgeon install rotary blades, 30 mm cannons and AMG-114