Wpis z mikrobloga

Warto kupić Vampyr? Premiera jakoś mnie ominęła, a klimat strasznie zachęcił do sprawdzenia. Z tego, co widziałem to gra chodzi w 60 FPS, na konsolach obecnej generacji?
#ps5
  • 9
Warto kupić Vampyr? Premiera jakoś mnie ominęła, a klimat strasznie zachęcił do sprawdzenia. Z tego, co widziałem to gra chodzi w 60 FPS, na konsolach obecnej generacji?


@JNaGGyBaNg: wbita platyna, przechodziłem jeszcze na PS4. Szczerze polecam, chociaż musisz się nastawić na to że to jest gra przede wszystkim fabularna. Masz trochę walki ale ta jest trochę drewniana (jak lubiłeś Gohtica to nie będziesz miał problemu ( ͡° ͜ʖ ͡
@JNaGGyBaNg: ja bylem zainteresowany ta gra juz przed premiera, wydawalo sie, ze bedzie to ciekawa gra o wampirach, ale niestety mega średnio wyszlo, nawet jej nie ukonczylem. Z tego co pamietam najbardziej denerwowaly ciagle respawnujace sie potwory jak przechodzilo sie przez dzielnice i drewniana walka
@JNaGGyBaNg: Grało mi się przyjemnie i od czasu Vampire the Masquerade Bloodlines nic lepszego wampirzego nie było. Gra ma swoje problemy (np. niepotrzebnie utrudnione podróżowanie po mieście, spadki animacji lub freezy przy doczytywaniu nowych lokacji na PS4), ale mimo wszystko gra się przyjemnie i są np. fajne dylematy czy z kogoś wyssać krew i szybciej awansować czy zostawić ich przy życiu żeby "przydali się" później. :)