Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki,
Niedawno założyłem swoją działalność w branży polerowania szyb. Pracowałem kilka lat na etacie w jednej z firm w tej branży i postanowiłem zacząć zarabiać na siebie. Długo nad tym myślałem ale stwierdziłem ze dam radę bo w końcu kto nie ryzykuje ten nie pije szampana( ͡° ͜ʖ ͡°) Zwolniłem się, założyłem działalność a gdy mój szef Janusz dowiedział się o tym zaczął do mnie wydzwaniać, grozić pozwem sądowym - podpisywałem zakaz konkurencji jednak po kontakcie z prawnikiem dowiedziałem się, ze był on napisany niezgodnie z prawem więc nie jest nic wart. Powiedziałem mu o tym i chyba dobrze o tym wiedział, bo nie dyskutował z tym, jednakże oznajmił mi, ze nie mam co liczyć na klientów w tym mieście i on już się o to postara.( pracowaliśmy głównie na dużych inwestycjach, dlatego ma już swoje kontakty u deweloperów ze względu na długi czas na rynku). Niby się nie przejmuje, bo z zawsze dużo gadał a mało robił, ale jednak miałbym do Was prośbę chociaż o lajka na mojej dopiero co założonej stronie na FB, może zobaczy i się dowie, że daje sobie dobrze radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Facebook: FIX GLASS - Polerowanie szyb


#pomoc #firma #polerowanie #usuwanierys
  • 8
@slon23: Paaaanie, a po co mówiłeś, że zakładasz własną działalność. Po co mówiłeś że zakaz konkurencji nic nie wart?

Pamiętaj, karty odsłania się dopiero na końcu partii, nie pokazujesz ich wcześniej przeciwnikowi.

Tak czy siak, jak dla mnie każda ucieczka od szefa Janusza to dobry krok, także powodzenia i szczęścia życzę... na nowej drodze życia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
racowaliśmy głównie na dużych inwestycjach, dlatego ma już swoje kontakty u deweloperów ze względu na długi czas na rynku)


@slon23: znałeś ich tam? Wiesz z kim on faktycznie wódkę pije, a z kim tylko mowi że pije, a tak na prawdę to biorą go aby go brać? Jeśli tak to organizujesz spotkania z tymi drugimi i masz Deale. Jak chcesz jakiejś porady to na priv bo ja nie znam Twojej branży.
@slon23: Nie szukasz pomocy z marketingiem? Lokalne usługi są dość niezależne od takich "giga-januszy" grożących "odcięciem" od klientów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze wypozycjonować stronę w googlu i sami przyjdą. Pisz PW :)