Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
Około 20 lat temu byłem z rodzicami na wymarzonym 2 tygodniowym urlopie w Turcji, miałem może z 9 lat :) My byliśmy prostą ale pracowitą rodzinką, poznaliśmy tam bardzo sympatyczne małżeństwo: ona sędzia, on bardzo wysokim stopniem wojskowy. Zaprzyjaźniliśmy się i każdy wieczór razem spędzaliśmy choć nasze rodzinki były z przeciwległych zakątków polski. Po urlopie utrzymywaliśmy kontakt trochę telefonicznie (początki ery komórek więc drogo) a trochę listownie. Dostałem pewnego dnia pocztówkę z Londynu! Okazało się że ten nasz znajomy pracuje w ambasadzie i przysłał mi dużą wspaniałą pocztówkę, potem druga! Obydwie na foto poniżej :) A dlaczego o tym piszę? Bo właśnie wróciłem z krótkiegotripu po Londynie który od dawna był moim marzeniem i z moją różową pozwiedzaliśmy ile się dało, między innymi te miejsca z pocztówek :) Wam też życzę spełnienia marzeń, będąc wytrwałym to przecież tylko kwestia czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#feels #czujedobrzeczlowiek #uk #emigracja #chwalesie
Pobierz s1cobra - Około 20 lat temu byłem z rodzicami na wymarzonym 2 tygodniowym urlopie w T...
źródło: comment_16535047095ePxCbniIL8z7ZPpYIxUoJ.jpg
  • 5