Wpis z mikrobloga

@mel0nik: Konfa to na siłę sklecony twór który miał sens bo
jest w Polsce elektorat anty, anty wszystko. Im bardziej dupa piecze tym lepiej!
takich wyborców jest około 4,7%. Jak JKM siedział cicho to Wolności/UPR/co tam jeszcze spadało poparcie. Jak wyskakiwał z gwałceniem/hitlerem/innym produktem chłopskiego rozumu to rosło bo "$zmienna dupa piecze".

Ale to za mało na sejm. Tym bardziej że są inne formacje antysystemowe jak rozliczne mutacje kukiza na przykład.
@Frasad: Za działanie na szkodę ruchu ideowego? Tak się robi powszechnie, organizacje polityczne mają pewne cele i rozwadnianie środków do ich osiągania oddala od ewentualnego sukcesu.
korwiniści stali się takimi samymi rozmodlonymi foliarzami, a jedyna różnica, to podejście do interwencjonizmu państwowego i programów socjalnych.


@aegispolis: moim zdaniem wcale tak nie jest. Korwinistów (takich wolnorynkowców co się wkurzali na gadanie o hitlerze których była zdecydowana większość) przy Korwinie została garstka. Jego wyznawcy to nowa grupa - szuria. Tego gówna jest dużo.
Tak, dotychczasowym wyborcom środowiska JKM foliarstwo i katotaliban przeszkadza


@Disegno: No to chyba takim sprzed powstania Konfederacji, którzy już od dawna są tu raczej wśród neuropków, niż konserw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

moim zdaniem wcale tak nie jest.


@PeterGosling: To w końcu jest, czy nie jest, bo po tym powtórzyłeś dokładnie to samo, co ja napisałem.
@PeterGosling: A ja widzę, że jednak cały czas Korwin był centrum tej społeczności, mimo że poglądy coraz bardziej zbaczały w stronę skrajności. Bez tej bajki o wolnym rynku jednak ciężko popierać faszystów, trochę siara przed rodzicami.
Korwin chciał wolnorynkowych narodowców, ale Winnicki mu zgarnął narodowych wolnorynkowców


@szejas: Nie tyle Winnicki "zgarnął" co Korwin swoimi "mądrościami" na temat Rosji i Ukrainy sam ich wyprosił. Ciekawe jak to będzie wyglądało w nowej partii gdzie ani Bekowicz ani Memcen raczej nie będą hamować prezesa.

To są te szachy 4D


W wykonaniu Korwina to były co najwyżej szachy dla debili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mel0nik:

Ze względu na niepewną przyszłość, korwinowcy rozpoczęli jakiś czas temu rozmowy ze środowiskiem Roberta Bąkiewicza, które są kontynuowane. - Z Robertem Bąkiewiczem znamy się kilka lat i tak, jak najbardziej rozmawiam, z innymi środowiskami również. Zawsze warto rozmawiać i wymieniać poglądy - mówił niedawno Salon24.pl Bartłomiej Pejo, wiceprezes KORWiN. Rozmowy o ewentualnym wspólnym starcie potwierdza też środowisko Bąkiewicza.


Współpraca z Bąkiewiczem, coraz lepiej. I co dalej, ogłoszenie wspólnego startu razem
@szejas: większość pożal się boże polskich "libertarian" i "wolnorynkowców" to typowi zamordyści którzy chcą mniejszych podatków i tyle mają wspólnego z wolnym rynkiem zresztą to dosyć hermetyczne środowisko więc pewnie nie napisałem niczego czego nie wiesz