Wpis z mikrobloga

@Niedobry: xD koleś odkrył że sobie jaja robię, musiał przejrzeć do tego cały mój profil jakby sam nick nie sugerował wystarczająco wiele, do tego wyrzucają mnie z tagu na którym się wogole nie udzielam poza trolowaniem jednego użytkownika @szymon465 xD
@Niedobry: ale ja nawet słowa z nim nie zamieniłem, to on się przyczepił xD zresztą, gdzieś tam wrzuca screena gdzie pisze że wchodzę tu żeby ponabijac się z odklejencow, a on spełnia wszelkie kryteria odklejenia w sposób podręcznikowy, więc odpowiadając ci, nie wiem, bo nie wiem czego miałoby mi być mało, ja nic nie robię xD
@Niedobry: ta, siedlo mi w opór, idę pobiegać z siekierą i pokrzyczec na sąsiadów żeby się rozładować xD i na pewno będę słuchał randomowego wykopka na temat jak mam z żoną rozmawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Niedobry: dobra, ja wiem że czasem mam problemu z komunikacją a juz pisanie to wogole dla mnie problem ale mógłbyś mi wskazać po którym kawałku wysłanego przeze mnie tekstu doszedłeś do wniosku że "siadło mi to strasznie" i powinienem "chillowac"?
Nie chcę być źle rozumiany w przyszłości i chcę sobie to przeanalizowac
@RumunElfik2137: Po tym ze go wolasz gdys juz na czarnej. A potem jeszcze po tym ze mi to tlumaczysz jeszcze. No i po stylu wypowiedzi oraz zapachu w powietrzu. Oraz po tym ze zadales to pytanie. Ide walnac kefirek a Tobie milego wieczoru zycze. (Szczerze i nieironicznie).
@Niedobry: xD boże z kim ja tu siedzę, czyli coś sobie wymyśliłeś i dopowiedziałes czy założyłeś i próbujesz mi uporczywie taka narrację narzucić i wyprowadzić z równowagi? Nieźle ci siadło( ͡° ͜ʖ ͡°) skoro tak bardzo się nakombinowales, jesteś multikontem tamtego? Możesz mi powiedzieć, nie zgłoszę cię, spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RumunElfik2137: Nie. To serio czysty przypadek. Mozesz mi wiele zarzucic. Ale nie klamstwo czy konfabulacje. (Tu z kolei mi "siada", gdy ktos mi zarzuca klamstwa lub multikonta. Sam widzisz, uczciwie stawiam sprawe. ) Niedobry jest tylko jeden. Doslownie i w przenosni.
I to sa moje subiektywne opinie. Co z nimi zrobisz to juz Twoje...