Wpis z mikrobloga

Widziałem na FB, że ludzie się jarają, że będzie wsteczna kompatybilność ze starych konsol, a prawda jest taka, że wiele gier zajebistych z tamtych czasów obecnie jest tragiczna w ogrywaniu. Np. Resident 1 jest tak drewniany, że myślałem, że pada #!$%@? przez okno( bocznymi strzałkami obracasz postać, a pionowymi ruszasz), syphon filter, który był nawet jakoś teasowany przez PPE na jakiś gamebreaker to tak na prawdę kanciaste gówno z modelem strzelania jak z contry xD Nawet nie odpalajcie sobie starej Lary, w wspomnieniach była o wiele lepsza do grania i oglądania ( ͡° ͜ʖ ͡°). Później była era PS2, która kojarzy mi się z autocelowaniem w grach tpp albo strzeleniem przed siebie xD Jedynie co się nie zestarzało to J-RPG ale kto jest fanatykiem tych gier to ma pewnie stare konsole, na których działają albo remastery. Jeszcze ktoś się jarał dodaniem gier z PSP i Vity. Dużo z tych gier nie trzyma nawet 30 fpsow i jestem ciekaw jak te kanciaste bryły będą wyglądać na tych wielkich telewizorach xD
Niby fajny dodatek z tą emulacja, ale kto chciał ten kupił stary sprzęt i już ograł, a młodym graczom to co najwyżej stare platformówki podejdą bo nowych już nikt nie robi oprócz Nintendo.

Dodam, że Resident Evil 1 jest w wersji HD z poprawionym sterowaniem dostępny na konsolach i pc i jest zajebiście straszny i ciekawy gameplayowo bo walczysz z zombie i trochę sterowaniem, a OG wersja z PS1, którą wuja mnie straszył wygląda co najwyżej zabawnie xD

#gry #ps5
  • 7
@SlabySzwagron5: Jeśli chodzi o PS3, to jako tako jeszcze się trzymają gierki na silniku Unreal, bo generalnie na PS4 gry na tym silniku różnią się w stosunku do PS3 rozdzielczością i teksturami, jednak sam wymodelowany świat i ilość detali jest podobna. Jak dla mnie przeskok PS3 na PS4 nie był aż tak ogromny jak z PS2 na PS3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Patrząc na gry z PS2