Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak jak radzą normiki znalazłem sobie hobby. Założyłem konto na portalach z ogłoszeniami lokalnymi, gdzie są też kategorie typu ogłoszenia matrymonialne. Wyszukuję sobie ogłoszenia kobiet ze zdjęciem i jednocześnie wzmianką o gówniaku w opisie. Z fejk konta piszę im przez jeden dzień komplementy. Że mają śliczne oczy, że ładna figura, że fajna fryzura. Wysyłam im "swoje" zdjęcie typowego Chada, więc one pewnie sikają ze szczęścia, a są to z reguły kobiety w wieku 30-40. Mój Chad to oczywiście 43 letni adwokat o włoskim typie urody. Jak już się rozmarzą i umówią na spotkanie to ja im wtedy piszę coś w stylu "czekaj, TO TY MASZ DZIECKO!?" a potem, że w takim razie nie jestem nią kompletnie zainteresowany, bo tylko idiota umówiłby się z samotną madką :) Potem słyszę pod swoim adresem różne bluzgi itp. ale mnie to cieszy, bo domyślam się, że taka madka uświadamia sobie, że wraz z urodzeniem gówniaka straciła szansę na te top 10% mężczyzn. Mimo, że uroda by jej na to pozwoliła.
Jeżeli za te zabawy pójdę w przyszłości do piekła to jedyne co powiem smażąc się w ogniu piekielnym to... warto było :)
#randki #przegryw #pieklo #hobby

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6293adc75cd5c589dc26c5e5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 2