Wpis z mikrobloga

@nbzwdsdzbcps: Jest to fakt indoktrynacja, która może jest bezcelowa ale w 99% przypadków nieszkodliwa, w przeciwieństwie do sekt czy np świadków Jehowy, nie wyklucza cię ze społeczeństwa, nie zostawia też fizycznego uszczerbku. Koniec końców do ciebie należy decyzja o tym co z tym zrobić mając te naście lat.
Chyba jednak jesteś ślepy jesteś skoro nie widzisz, że intencją autora było wyśmianie społeczności a nie próba dyskusji. Tez jak chcesz z kimś pogadać kto ma inne poglądy to zaczynasz od wysłania mu wyświechtanego mema szydzacego w prostacki sposób z jego poglądów?


@DooBeeDooBee:
Czyli wyświehtany mem jest w 2022 obrazą, tak? To mi chcesz powiedzieć?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@arkadikuss:
Kolejna głupota to "sure! You know best!".
To nie jest tak że dziecko 15 lat wchodzi do kliniki i mówi "poproszę mnie zmienic w babę bo obejrzałem film na netflixie", a doktor od razu wypisuje receptę. Najpierw jest masa badań pod kątem psychologicznym i trudnych rozmów na temat permanentnych konsekwencji takiej terapii.
W ogóle zestawianie ze sobą takich dwóch zjawisk jak wypicie piwa przez nieletniego i zmiana płci to już
@Flypho: @SGTIHALIT: @DooBeeDooBee: Przecież to fejk XD Dziecom podaje się blokery hormonów, nie zmienia płci, a to jest w #!$%@? zasadnicza różnica i #!$%@? widzę tego prawackiego wysrywa setny raz i prawaki dalej nie mogą użyć google, żeby sprawdzić jak to wygląda naprawdę. I jak ktokolwiek ma traktować was poważnie? A za takiego propagandowe gówna powinny lecieć bany, zgłoszenie już poleciało
@Flypho:
Gościu obraził swoją inteligencję. Powiedz mi czy pięciolatek może iść do apteki, sam sobie kupić hormony, sam pójść do lekarza i zamówić operację zmiany płci? Czy może jest to cały skomplikowany proces podejmowania decyzji o korekcji płci. Proces oparty o najnowsze standardy medyczne i uwzględniający wszystkie za i przeciw.
A co do alkoholu, jakby istniało uzasadnione podejrzenie że dziecko (czy dorosły zresztą też) zatruło się metanolem, to w szpitalu jako
@Flypho: LEWAKUU BĄDŹ TOLERANCYJNY DLA MOJEJ NIETOLERANCJI XD Biedactwo, op wrzuca fejka, który atakuje mniejszośc, ale to on jest pokrzywdzony, typowy prawak, biały heteryk, najbardziej uciskana grupa spoleczna xDD