Wpis z mikrobloga

Hej Mirki!

Niedługo wprowadzam się do mieszkania i potrzebuje skompletować full agd i rtv.

Możecie polecić jakieś pralki, lodówki, płyty indukcyjne i zmywarki w przystępnej cenie tak do 1.4k za każdy element :)
Oczywiście +/-

Pytam, bo już od jakiegoś czasu szukam i szukam i widzę tyle ofert i tyle sprzętu, że można na głowę dostać i nie wiadomo co wybrać :)

Zawsze lepiej z polecenia czyjegoś :D

#rtveuroagd #zakupy #agd #promocje #mieszkanie
  • 12
@nnoy54: TV jesli nie grasz na playstation to kazdy tanszy model da spokojnie sobie rade.

Co do zmywarek, to bosh na fajne zabezpiecznie, ze odcina wode jesli by mialo byc zalanie mieszkanie (nie wiem czy inne firmy to oferuja). Fajnie jak zmywarka ma strefe intensywnego mycia.

Co do lodowek bym patrzyl tylko na ldowoki o niskim zuzyciu pradu. Okolo 170kwh lub mniej. Lodowka to jeden ze sprzetow co #!$%@? najwiecej pradu.
@nnoy54: 1,5 k to nie dużo za sprzęty. Ja też jestem na etapie wyboru, i tak zmywarka Bosch, lodówka i zamrażarka od Haier, płyta chyba Electrolux lub Bosch, piekarnik pewnie Samsung. Pralka od Boscha.
Generalnie lodowki Samsunga ok, pralki też.
Odradzam Beko zdecydowanie. Wiele osób odradza też Amice
1,5 k to nie dużo za sprzęty. Ja też jestem na etapie wyboru, i tak zmywarka Bosch, lodówka i zamrażarka od Haier, płyta chyba Electrolux lub Bosch, piekarnik pewnie Samsung. Pralka od Boscha.

Generalnie lodowki Samsunga ok, pralki też.

Odradzam Beko zdecydowanie. Wiele osób odradza też Amice


@crazy_mole: info dla @RiaSci jak wygląda podejmowanie decyzji jak się wydaje swoje realne pieniądze. A nie #!$%@? o polskie, najlepsze :D
@Notakaprawda: Ale że co? Szukam sprzętów które mają konkretne funkcje to raz, dwa znajoma rodziców od lat prowadzi swój mały sklep z AGD i ma wielki bagaż wiedzy ze współpracy z klientami i szkoleń. Żaden sprzęt który rekomendowała nigdy nie popsuł się ani mi ani znajomym. Mój brat robił w MM i też wie co się psuło a co nie. Do tego mam też swoje preferencje marki i ceny, to oczywiste.