Wpis z mikrobloga

to po co ci jeszcze kolejne babsko do użerania się i słuchania jej problemów xDD


@wiem_wszystko: tylko do tego byś sprowadził swoją kobietę?
To przykre.

Nie ma przyjaźni damsko - meskiej


@Shang_Yang: a później "dlaczego nie rozumiem kobiet? O co im chodzi? Nie mam jakiej się zapytać, ale użytkownik "czerwonapigulka2137niecukold" z pewnością mi wytłumaczy xD
@lktr1: dokładnie. jak potrzebuje pomocy z przeniesieniem mebli to zadzownie do kolegi, jak potrzebuje pozyczyć samochód zadzownie do kolegi, jak potrzebuje się wygadać to zadzownie do przyjaciela, jak chce wyjść na piwo do zgadam się ze znajomymi np. z pracy, jak chce niezobowiązująco się nawalić to spikne się z ziomkami z osiedla. gdzie tu miejsce na koleżanki? jak chce pograć z iomkami w gałe to idziemy na orlik. po co zdrowemu
"wygadanie się" nie leży w męskiej naturze


@lktr1: co

poza tym dla kobiet podświadomie jest to oznaka słabości

Nie rozumiem o co chodzi xD No i powiedzmy, że jest ta oznaka słabości. Co w związku z tym?

a skoro to ma być przyjaźń bezinteresowna to po co taki znajomy, skoro ma koleżanki

Nawet nie próbujesz robić sensu xD

zresztą jeżeli facet lub laska są w związku to jak druga połówka reaguje
@Shang_Yang: toxic? znajomości od początku świata pojawiały się w związku z tym, że ktoś kogoś w pewien sposób potrzebuje albo lubi. jak lubię filmy akcji, wypić piwo i pograć w MMO to wiadomo że szansa na znalezienie kogoś z podobnymi "zainteresowaniami" praktycznia kurczy się do męskiego grona. w czym problem? cały koncept przyjaźni damsko męskiej nie ma sensu bo takie coś zawiera się w młodości w ekipach i jak już wyjątkowo