Wpis z mikrobloga

@4500: Potwierdzam, ogromna różnica w ilości osób porównując chociażby do sytuacji sprzed 3 miesięcy... Dużo młodszych osób przychodziło na otwarcie, niektórzy całą rodzinkę wysyłali aby zdobyć wszystkie 3 bonifikarty XD W jednej z galerii stała babka koło 40-50 lat ze swoją matką i przed otwarciem nerwowo sprawdzały messengera powtarzając sobie co mają zamówić
@4500 bo jest coraz drożej, do tego słabe kupony, ja też pierwszy raz się wybrałem dzisiaj na otwarcie, bez tej karty i co jakiś czas jeszcze jakichś czasowych lepszych promocji (jak np. teraz ta promka z Coca-Colą na Big Maca) to bym już całkowicie przestał u nich kupować. Kiedyś to chociaż mieli cały czas sporo różnych, dobrych kuponów, bonifikartę też można było całkiem tanio dorwać bez potrzeby wstawania rano, kilka lat temu
@4500: chyba pierwsza kartę miałem w 2009 i wtedy nie było tylu osób. Powiedziałem znajomym i przyszli do McD próbując mnie ubiec. Czasami zdarzało się, że na 3 karty czaiło się np.4-5 osób, a ostatnio widziałem kilka aut na mcdrive a przy drzwiach chyba z 10.
Kiedyś wystarczył dowolny zakup i 3 karty przez 3 dni były. Teraz jest 1 dzień i trzeba brać mczestaw. Coraz rzadziej jadam w McD bo
Kojarzę 3 5 za burgera, potem 4 przez długi czas i jak przyszło 5, 6 to już był szok bo za 20 zł coraz mnie bułek się dało kupic, potem 7 a teraz 8