Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, mam problem. Here niebieski lv 26. Otóż od prawie 4 lat jestem w związku z różową z którą mieszkam. Jakieś 2 miesiące temu do #pracbaza od mojej dziewczyny przyjechał Ukrainiec lv 25. Pracują w firmie gdzie 98% pracowników to kobiety i przeważnie 40+ (księgowe etc.). Dlaczego o tym mówię? bo chyba jedyna w całej firmie moja dziewczyna jest w podobnym wieku co ten Ukrainiec, być może przez to złapali chyba fajny kontakt, rozmawiają, podwozi go do miasta po pracy (ma po drodze do domu wiec czemu nie). Zdarzyło się jakiś czas temu, że poszli na krótki spacer po pracy bo chciał zobaczyć jedno miejsce w Poznaniu o którym słyszał i zapytał czy mu pokaże. Pomyślałem "czemu nie" i tak miała akurat sporo wolnego czasu w tamtym dniu. Ja ciągle nie uważam żeby zrobiła źle, bo dlaczego nie może mieć kolegi, który w dodatku już wie że jest zajęta. W znajomości z Ukraińcem nie ma żadnych podtekstów, czysto koleżeńska relacja, jestem ciekawy ich kultury dlatego z zainteresowaniem o nim słucham jak mi opowiada o ich spotkaniach. Nie umawia się z nim na żadne spotkania wieczorami, jedynie czasami spontanicznie po pracy przy okazji podwózki tak jak napisałem. Nie mówię że nie jest przystojny, ale nie podrywa go, po prostu kolega. Czy będąc w związku z różową nie powinna ona mieć kontaktu z innymi facetami? Powinna mieć wyrzuty sumienia i ograniczyć ten kontakt? Pytam Was bo już sam nie wiem czy dobrze myślę. Ostatnio się wygadała że byli na obiedzie a miała być prędzej w domu a wcześniej mi nie powiedziała, że idą razem. Dziwne.... #zwiazki #tinder #badoo #rozowepaski #ukrainka #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #pdk
  • 9
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: różnie takie rzeczy się kończyły.. po nitce do kłębka może coś z tego wyniknąć... ja tam bym uważał... wiesz co to jest tzw powolne gotowanie żaby?
na #!$%@? ma ona spędzać czas z innym typem jak ma ciebie? kompletnie tego nie rozumiem...
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: wiesz, jak facet umiejętnie dziewczynę "oczaruje" to można wszystko.. wystarczy że się z tobą pokłóci, będzie w emocjach i może wtedy pójść w tango ... ale nie musi oczywiście.
Ciężki temat, nie ma co zamykać w złotej klatce i bać się straty bo to napędza co ciekawe tą stratę... w sensie "im bardziej się boisz że coś stracisz - stracisz to"
  • Odpowiedz
Ostatnio się wygadała że byli na obiedzie a miała być prędzej w domu a wcześniej mi nie powiedziała, że idą razem. Dziwne....


@wiem_wszystko: Albo nie masz już dziewczyny, albo wychowasz jak swoje
  • Odpowiedz