Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@snierzyn: jaki RoboCop jak raz prawie miałem sytuacje gdzie bydlaka rzucił się na mojego malego pieska i już się zastanawiałem jak się bronić ale ostatecznie odpuścił jak zobaczył że stije w obronie
@snierzyn: Jak dałeś radę jednocześnie dusić psa i jednocześnie bronić się przed drugim? Jak go dusiłeś? Chodzi mi czy w parterze czy jakoś rękami na stojąco? #!$%@? akcja na maksa i wydaje mi się, że miałeś sporo szczęścia jednak. Szybkiego powrotu do zdrowia i #!$%@? właściciela. Gdyby mój pies kogoś zaatakował to sam bym chyba go dusił a nie sapał do broniącego się...(nie mam psa)
@matryja lol, miałem podobnie, tylko że ja byłem z owczarkiem niemieckim na smyczy, trzymałem ją krótko przy nodze, a jakiś mały smród wyleciał biały, zaczął ujadać i mi psa podgryzać i zanim zdążyłem zareagować to moja tego smroda już zagryzła, a potem jaki ryk właściciela smroda, że pies drogi że będę mu 5 tysięcy oddawał i jeszcze chciał mnie bić, ale się bał podejść bo moja już w nastawieniu bojowym obserwowała go
Równie dobrze możesz zakładać, że cię zagryzie przez sen jak już masz takie paranoje.


@Herubin: Jakie paranoje? Mam sukę, która się do nas przybłąkała, jak nas zobaczy, to nie może się nacieszyć, skacze, piszczy i chce się bawić. Jak miała młode, to ojciec je przenosił do budy, bo się oszczeniła w stodole, przyszedł brat ojca i go upieprzyła w nogę, mimo że nawet się do budy nie zbliżał, a przecież przychodził