Wpis z mikrobloga

Pamięta ktoś jeszcze tego Pana? NiP zapłaciło za niego w tamtym roku podobno około milion dolarów, a device mimo że nadal jest zakontraktowanym zawodnikiem, to jest nieaktywnym graczem od grudnia (6 miesięcy) ze względu na swoje prywatne problemy ze zdrowiem psychicznym (ludzie mówią, że chodzi o rozstanie z kobietą, choć on sam chyba nigdzie tego nie potwierdził (?)).
Jestem ciekawy czy gość w ogóle wróci na scenę. A jeśli nawet, to czy zostanie w tej drużynie. Ostatni post na twitterze dodał w styczniu, że pracuje nad powrotem a teraz już zaczyna się czerwiec. Mimo że device jak i cały nip w Polsce są złą sławą owiani przez sytuację z Anonymo, to mi dobrze się go oglądało. Fanbase też miał bardzo duży.
#csgo
imkobe - Pamięta ktoś jeszcze tego Pana? NiP zapłaciło za niego w tamtym roku podobno...

źródło: comment_1654092705RwoW6d8pdOj5G1JR16fvUM.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@imkobe gość gada bzdury na tym twitterze, wkopal się z tą przeprowadzką do Szwecji i teraz nie wie jak z tego wybrnąć z twarzą, szczególnie po tym co gadał o Astralis po przenosinach do NIP. Nie żal mi go w ogóle, a zaslanianie się problemami psychicznymi to typowe robienie z siebie ofiary. Takiej osoby nie można skrytykować, bo cie zjedzą. Był za pewny siebie to go pokarało.
  • Odpowiedz
@imkobe: brakuje mi na scenie starego Astralis. w tym momencie akurat mamy faze i długo, długo nic. Astralis natomiast miało swój spokojny, optymalny styl grania w CSa i szkoda że nie walczą już o puchary. Może chociaż vitality wejdzie w ich buty w tym roku, jak się w końcu rozkręcą (3 z 6 zawodników tamtego Astralis)
  • Odpowiedz
@imkobe: Rozumiem że nie każdy go lubi przez tą sytuację z anonymo, ale według mnie jakby wrócił teraz do NIPu to ten skład byłby przepotężny bo tej drużynie brakuje tylko dobrego gościa z awp resztę już mają.
  • Odpowiedz