Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 212
Wczoraj mi dzwoniła babka z banku z ofertą kredytu. A, że byłem ciekawy co ma do zaoferowania to słucham. Zaproponowała mi kredyt z oprocentowaniem 12,5 % xD głośno się zaśmiałem i mówię że chyba sobie Pani sobie żartuje że dzwoni mi z taką ofertą. Co ciekawe ona również prychła mocno i powiedziała coś w stylu "jakby coś to można pójść do placówki" czyli typowa formułka. Ale dało się wyczuć jej uśmiech na twarzy i zażenowanie, że musi dzwonić z takimi ofertami xD
#bankowosc #kredythipoteczny #kredyt #banki
  • 45
@Jokohama: Bo nie potrafisz liczyć chłopczyku 12,5% to nie jest duże oprocentowanie, przeglądnij sobie oprocentowania lichwiarzy. Od dawna pelnoletni misiu kolorowy i niejeden kredyt już się wzięło

( ͡° ͜ʖ ͡°)

@userrrr czemu porównywać do lichwiarzy, nie lepiej od razu do dużych panów którzy pożyczają pieniądze bez żadnych formalności? Tylko zdjęcie dowodu osobistego robią ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Lonesome_road: dostałem taką samą ofertę i 19% rrso to jest jakieś 570 zł, prowizja 0% więc bierzemy 3k a oddajemy 3600. Znaczy tak sobie policzyłem na kalkulatorku nie znam się na kredytach ale moim zdaniem nie taka zła opcja