Wpis z mikrobloga

@PiotrFr: To nie tak ze mu sie nie chce. On je normalnie naprawia.
Po prostu porownuje pewne mechaniczne rozwiazania pomiedzy alfa np. a nissanem czy innymi markami przy podobnych rzeczach i tlumaczy dlaczego "cos tam cos tam jest takie lub inne...". Tez nie ze zaraz jakos mocno hejtuje ta marke. Po prostu ma jakies swoje argumenty i one brzmia sensownie (Ja elektryk a nie mechanik to juz szczegoly musisz mi wybaczyc.)
@johnny_tsunami: Mój ojciec taką miał :D dzięki tej alfie poznalem od A do Z mechanikę samochodową XD wnętrze faktycznie była petarda, jedne z najwygodniejszych foteli w jakich siedziałem. Prowadziła się tez bardzo dobrze, mocno in plus mniejszy zakres skrętu na kierownicy niż w innych autach - max 1,25 obrotu w kazda stronę i 5 cylindrów. Ale fakt faktem #!$%@? się w tym aucie wszystko - silnik, półosie, zawieszenie dość często wzgledem
@Niedobry:

Po prostu porownuje pewne mechaniczne rozwiazania pomiedzy alfa np. a nissanem

No właśnie. Bo to po prostu bardziej skomplikowane auta. Dlatego np dobrze się prowadzą itp
@PiotrFr: Co do tego prowadzenia to racja. Ale sam wiesz jak wyglada to w PL: Dziury takie ze az, latem kurz na drodze z pol i budow, zima sol i chemia. Wiesz.. jak ktos mieszka tam gdzie troche lepiej jest to i spoczko. A u mnie auta wszystkie w d... dostaja.
@Kreation:

pełne są głupich rozwiązań

Jakich np? Nie kojarzę nic głupiego. To, że jest np wielowahacz a nie jeden sworzeń to nie jest glupie rozwiązanie. Po prostu z wieloma rzeczami się dłużej schodzi i tyle. Chociaż wiele aut tak ma