Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wstydzę się swojego ojca. Najgorsze jest to, że on często nie robi nic, co by było zakazane przez prawo lub powszechnie uznawane za niekulturalne. A to dlatego, że on odwala takie rzeczy, że nikomu nie przyszłoby do głowy, żeby coś takiego zrobić. Na przykład ojciec czasem idzie do sklepu i przy okazji wyrzuca śmieci. Problem w tym, że przenieśli nam śmietnik i jest jakieś 100 metrów od bloku a sklep mamy na dole. I mój ojciec potrafi wejść do sklepu trzymając w ręku worek ze śmieciami, zrobić zakupy, zapłacić przy kasie i dopiero potem idzie wyrzucić śmieci. Tłumaczy to tym, że nie ma sensu chodzić wte i wewte i w sumie pod logicznym względem nie sposób mu zaprzeczyć, ale nikt normalny by tak przecież nie zrobił. Druga sprawa to wywiadówki. Chodzę do liceum i czasami niestety ojciec musi pójść na spotkanie z rodzicami. On nic nie mówi, co tam się dzieje, ale na następny dzień słyszę od kolegów, co to mój stary dowalił. Jego główną wadą pod względem jest używanie (a raczej nadużywanie) cytatów z np. Kapitana Bomby w dodatku w sytuacjach, kiedy trochę nie wypada, jak np. wywiadówka. W dodatku czasem sam po sobie jedzie tymi tekstami. Kiedyś podobno jak się z niego inni rodzice śmiali to pojechał klasykiem "jeżeli myślicie, że jestem tak głupi na jakiego wyglądam to się mylicie - jestem ciut głupszy". Dochodzą jeszcze rzeczy, które są cringowe, ale trochę mniejszego kalibru typu smarkanie przy stole albo jak odejdzie pięć metrów od stołu, spierdzi się tak głośno, że słychać go w całym mieszkaniu i wraca. Nie szukam porady czy czegoś tam. Po prostu chciałem się wygadać. #ojciec #cringe #przegryw #rodzina

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6297f3d56c4acecd3174d9b4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania: > mój ojciec potrafi wejść do sklepu trzymając w ręku worek ze śmieciami, zrobić zakupy, zapłacić przy kasie i dopiero potem idzie wyrzucić śmieci. Tłumaczy to tym, że nie ma sensu chodzić wte i wewte

Co? Xdddddd i z tymi zakupami idzie do śmietnika? Xddddddd
Przecież te sama drogę pokonuje tylko, że z 2 torbami zamiast jedna xdddddd. Weź to mu jakoś porządnie wytłumacz xd
@AnonimoweMirkoWyznania: Twój stary, to twój stary, rodziny się nie wybiera, niestety, chociaż jestem pewien, że gdybym miał wybór to i tak wybrałbym #!$%@? ()

Większość ojców to chodzący cringe fest, twój jest ma po prostu bardziej wywalone co powiedzą inni.

Trzymaj się tam i nie daj się zjeść rówieśnikom.
OP: >Co? Xdddddd i z tymi zakupami idzie do śmietnika? Xddddddd
Przecież te sama drogę pokonuje tylko, że z 2 torbami zamiast jedna xdddddd. Weź to mu jakoś porządnie wytłumacz xd
@vertexnormal nie zrozumiałeś. Ojciec akurat dobrze rozumuje, bo chodzi o to, że na przykład stary idzie rano do roboty i przy okazji chce wyrzucić śmieci. Czyli najpierw wychodzi z domu, potem wchodzi ze śmieciami do sklepu, żeby kupić jakieś papierosy
@AnonimoweMirkoWyznania: Z tymi śmieciami to nie aż tak głupie. Mój stary kiedyś kupował takie strasznie duze wory (na odpady budowlane) żeby nie latać co chwilę. I taki jeden wór napełniał się bite 2 tygodnie.. Żeby tego było mało to stał w kuchni i zajmował 1/4 pomieszczenia a w dodatku #!$%@?ło z niego bo trudno było sobie wyobrazić żeby było inaczej jak nagromadziło się tyle resztek po obiedzie itd. Ale nie to
@AnonimoweMirkoWyznania dla twojego ojca jest ktoś autorytetem? Albo kimś kogo poważa? Bo jeśli Ty mówiłeś mu o jego zachowaniu i jak się z tym czujesz, a on to zlał to może spróbowalbys uderzyć właśnie do osoby trzeciej która która Twój ojciec słucha?
Tylko to przychodzi mi do głowy. Trzymaj się mireczku.
@AnonimoweMirkoWyznania: mój ojciec chlał codziennie, bił mamę a jak miałem 8 lat to policja go aresztowała za pobicie jakiegoś innego opitusa ze skutkiem śmiertelnym. Całe osiedle widziało aresztowanie. Przez lata wstydziłem się wyjść na osiedlowe boisko bo mnie koledzy wytykali palcami.
To jest #!$%@? wstyd.
Ty kochaj i szanuj swojego tatę bo ma poczucie humoru i dystans do siebie.