Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2600
Jest rok 2014. Ty śpisz spokojnie, nic cię nie obchodzi.

Rząd za ciebie dba o realna politykę emerytalna, prowadząc zrównoważony budżet podniósł delikatnie VAT, ale realnie nie ma to większego wpływu na ciebie.

Niestety przez największy kryzys swiatowy od wielu lat, nie udało się obnizyc podatków, ale bardzo niska inflacja nie powoduje ubóstwa. Rząd dba o przedsiębiorczość wprowadzając liczne ułatwienia.

Twoim największym problemem jest to, że polska jest na dorobku, ale z roku na rok się bogaci. Nie jest to wina rządu, jest to naturalna kolej rzeczy której pisowcy nie potrafią zrozumieć, dlaczego wtedy zarabiali mniej niż w 2022.

W sumie to możesz zapomnieć o polityce i nie interesować się nią. Nie wstaniesz jutro z informacją o jakimś nowym ładzie, państwowa telewizja nie uprawia propagandy, nie szczuje na nikogo, jest stabilnie.

Dążenie do autorytaryzmu, przejmowanie sądownictwa, neokrs, trybunał przylebskiej, ogromne kary, minister zero, inflacja, paliwo po 8zl, ale o czym ja w ogóle mówię, nic takiego wtedy nie było, był spokój. Dzisiaj nie wiem, czy jutro nie wstanę a rząd uchwali zmianę okręgów jak na Węgrzech, dając sobie tym samym większość na lata.

Kiedy był problem, było pewne, że rząd się nim zajmie, nie ważne czy jakaś głupsza część społeczeństwa to popiera. Dzisiaj jest populizm i granie pod dyktando patologii.

Nie było idealnie, ale człowiek nie jest idealny. Polityka to kompromisy i ustępstwa. To nie rządy pojedynczej osoby (przynajmniej w polszy), nawet karakan musi iść na kompromisy.

Przerażające jest, że (często) młodzi ludzie nie widzą różnicy pomiędzy tymi rządami. Stare pisowskie berety mają wyprane berety to się nie dziwię. Konfiarze może nie pamiętają tych rządów i zostali również ofiarami propagandy. Dlatego trzeba ich edukować. Skrajne przypadki jak @srolki idą na stracenie, ale volki to nie ogół tylko kryptopisowiec

#bekazpisu #neuropa #bekazkatoli #bekazprawakow konserw nie taguje bo to pisowstwo #polityka
Pobierz V.....e - Jest rok 2014. Ty śpisz spokojnie, nic cię nie obchodzi. 

Rząd za ciebie d...
źródło: comment_1654237018URMxFq4E2N9jnFZTQ8hmBq.jpg
  • 254
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Vosemite jprdl gościu weź #!$%@? z tymi POwcami xd RZAD PEO DBA XDD Chłopie obudź się, bo jak zaczniesz tak myśleć, to będziesz z ręką w nocniku z 1000 zł emeryturą. Zadbaj sam o siebie. Na Twoje leki będzie pracowac półtorej osoby. Polskojęzyczny rząd to marionetki globalistow. Nie jest ważne po czy PiS.

@waldi2723: nie wiem jak doszedles do tego że nie dbam o siebie a liczę na rząd. Od rana
@jestutaj: Tak, Polska w 2022 roku znajduje się dużo wyżej w rankingu niż za rządów Platformy Obywatelskiej. Przeskoczyła bodajże 3 kraje pod względem wolności gospodarczej. Innymi słowy, decyzje PiSu sprawiły iż Polska jest postrzegana za posiadającą dużo większą wolność gospodarczą niż kiedy rządziła Platforma. Tak wskazuje powyższy ranking.
za rządów żadnej partii świetnie nie było, tylko Tusk nie chodził i nie jątrzył ciągle, że panie, ale za SLD, a za AWS to już w ogóle było. A ta #!$%@? partia krzyczy tylko: "bo za PO". I teraz każdy człowiek musi zaczynać zdanie od: "Za PO nie było super


@jariosalieri: Tusk może tak nie mówił, ale akurat w mojej bańce krewnych i znajomych tak było. Skrytykowałeś PO to usłyszałeś a
Jest rok 2014.


@Vosemite:

Kibicujesz także Ukraińcom na Majdanie, aby wyrwali się z pod wpływów dzikiego wschodu, i dołączyli do takich państw jak Polska - grona europejskich demokratycznych stabilnych krajów
@Vosemite: kur*a, ale nostalgłem. Jestem świadomy takich figli jakie płata nam mózg, no wiecie, że idealizujemy przeszłość. Co do zasady ja takiego boomerskiego myślenia na szczęście nie mam i potrafię trzeźwo analizować które czasy wydawały mi się fajniejsze przez to, że miałem fajnych kolegów, działy się fajne rzeczy w życiu prywatnym et cetera. Ale ten okres, coś w stylu 2010-14... o Boże, jakie to było złoto!

Nawet nie mam jakichś wyidealizowanych
Pobierz ananasowy - @Vosemite: kur*a, ale nostalgłem. Jestem świadomy takich figli jakie płat...
źródło: comment_1654247433ZT4hnXMRGjUhJwB9hOMypi.jpg
@Vosemite: Mnie osobiście szokuje, że przy obecnym natłoku afer, machlojek, marnotrastwa pieniędzy i generalnego nieludzkiego podejścia do obywateli tak łatwo to wszystko zaakceptować.
Kiedyś rząd rozpadł się po rozkręceniu przez PiSowską propagandę afery ośmiorniczkowej, a obecne ekscesy klasy rządzącej są tak porażające, że w normalnym kraju #!$%@? by ich na zbity pysk na wschód. Ale nic się nie dzieje, przez co mamy pozwolenie na dalsze rujnowanie kraju.
Bardzo tęsknię za tą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 75
@Vosemite:

- nikt nie siedzący w mediach nie wiedział jak nazywa się prezes tvp
- z opozycji śmiano się w kabaretach, a nie w wiadomościach
- z Tuska zresztą też
- premier grał w piłkę bo lubił, a nie pod publiczkę
- nikt nie siedzący w komputerach nie wiedział co to jest PowerPoint
- jak coś trzeba było zrobić, to rząd to robił, a nie kupował stocki i logo
- mogłeś
@Vosemite: #pis jest tragiczny, ale nie mówmy że za #po to była jakaś sielanka

Rząd za ciebie dba o realna politykę emerytalna, prowadząc zrównoważony budżet podniósł delikatnie VAT, ale realnie nie ma to większego wpływu na ciebie


To wszystko dlatego, że udało się rzutem na taśmę znacjonalizować kasę z OFE, dzięki czemu nie przekroczyliśmy konstytucyjnego poziom zadłużenia. Choćby przypomnieć filmik Tusk nas dyma

Kiedy był problem, było pewne, że rząd się
@SkeletonKing: aaaaa. Te dobre decyzje polegały zapewne na podnoszeniu VATu i zawieszeniu progów ostrożnościowych ze względu na niechybne przekroczenie poziomu długu publicznego powyżej 60% PKB ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba mieć pamięć złotej rybki, albo wnętrze mózgoczaszki wypełnione jedynie ośmioma gwiazdkami.