Wpis z mikrobloga

@AgentGRU: nie sądzę, wtedy cyfry od końca były przykryte przez obudowy wyświetlacza a nie są.

@mic333: Ale to żeby dać to miejsce na 1, trzeba było przesunąć resztę liczb, czy to jest w ogóle nowy wskaźnik? Bo widzę "o shop" czyli kolejne pieniądze xD a ile bombelkow można by ta takie kilkanascie tysięcy wskaźników wykarmić
@mic333: Też na to zwróciłem uwagę ale już parę miesięcy temu jak zaczęły się podwyżki cen paliw. Potem z ciekawości sprawdziłem google street view i większość pylonów już od lat ma wyświetlacze na 4 cyfry.
Tu 3 pierwsze lepsze stacje w Lublinie. Zdjęcia z 2017 roku jak ceny były znacznie fajniejsze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz Nivis - @mic333: Też na to zwróciłem uwagę ale już parę miesięcy temu jak zaczęły się...
źródło: comment_165432804494i1thCNgpzOVNBEfRNXy8.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mic333: przy okazji wymieniają słupki żeby zrobić sobie trochę kosztów. Przy obecnie rekordowych zyskach trzeba je trochę sciac, bo ludzie mogą się zirytować po publikacji raportów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WolfSky: bardzo możliwe, że to z Krakowa - wchodzi ustawa krajobrazowa ustanawiająca wysokość totemów na 6m max. gdzie do tej pory są wysokie na około 8m ( ͡° ͜ʖ ͡°)