Wpis z mikrobloga

Czwarty - ostatni - tydzień planu, na końcu niezłe jaja XD Uwaga - dołączono nagrania bez koszulki!!!
Niestety dalej biegam jak kaleka i jestem ulany.

Poniedziałek - 120 x 8 wyciskanie
Wtorek - ciągi 185 x 8 martwy ciąg, dwie serie
Środa - mały "hiit" w lesie - wbiegałem pod górkę jak najszybciej umiałem. Ogólnie to na filmie ona się wydaje mała, ale na żywo jest znacznie większa XD Zrobiłem tak kilkanaście rund.
Piątek - 110 x 8 wyciskanie wąsko + 80 kg seated press
Sobota - 190 kg x 8 przysiady

Niedzielne bieganie:

Wybrałem z kolegami trójbojarzami na Stadion AWF w Katowicach xd Zrobiliśmy sobie wyścig na 120 m, który niestety zakończył się kontuzją dwójki


120 m - bo źle wyznaczylismy start i metę XD Ogólnie nie wszyscy jesteśmy ulani, ale akurat ci ulani tylko mogli przyjść xd I w sumie tylko ja dobiegłem do mety xd

Potem zrobiłem 400 m w 1:18, kolejne 100m w 13,5 sekundy około - nowy rekord. Ogólnie dalej mnie trochę martwi to, że krzywo ustawiam stopy podczas biegania i podczas uderzania w ziemię, nie wiem czy to nie będize długotreminowo szkodliwe dla stawów - jeśli w ogólnie bardziej niż bieganie z taką wagą XD

Tutaj uwaga - dalsza część nagrania jest topless!!!

Potem znalazłem wielką oponę i sobie porobiłem jej przerzucanie - bardzo fajny sposób na interwały według mnie. Opona była na tyle lekka, że dało się dość dynamicznie ją przerzucać, nie było to aż tak męczące. Dopiero po 40 metrach jakoś zaczęła ciążyć.

Dalej standardowo trochę skakania z miejsca i potem jeszcze skakanie na schodach.

Ogólnie to dalej strasznie ulany jestem i na filmikach widać to bardziej niż na fotach, bardzo jestem z tego powodu niezadowolony, ale wstawiam te filmiki, to będę miał porównania za jakiś czas. Może coś ruszy ta redukcja szybciej - wprowadziłem drugi dzień tego "hiit" + nieco obniżyłem kalorie.

Więc aktualnie 4x w tygodniu siłka + 2-3 takie treningi biegania - ale raczej nie cardio, bardziej właśnie hitt chociaż przerwy robię długie + średnio 12 000 kroków dziennie. Jem jakieś 2600 kcal od wczoraj. Wcześniej trzymałem 2800-3000, ale waga spadała za wolno. Ja nie wiem jak chłop 100 kg z taką aktywnością musi tak mało jeść, żeby waga efektywnie spadała, ale jest jak jest. Gen grubasa, który trzeba przezwyciężyć.

Tym stadion AWF jestem zachwycony - super miejsce. Można pobiegać, jest dużo trawki ale mało drzew i krzaków, więc nie ma komarów. Są 2 opony duże, więc można je przerzucać. Super sprawa - chyba tam bedę jeździł w niedziele.

#mikrokoksy #latajacydywan #bekazgrubasow
DywanTv - Czwarty - ostatni - tydzień planu, na końcu niezłe jaja XD Uwaga - dołączon...
  • 20
@Poemat: Szczerze to myślę, ze nie mam więcej mięśni niż 3 lata temu xd znalazłem nawet jakiś pomiar z tanity sprzed roku i chyba ze 3 kg więcej mięśni mi pokazało teraz.
Ciekawy jestem jak to by szło, gdybym miał dłużej 0 albo leciutką nadwyżkę i niższy bf, a nie byłbym takim ulancem. I ile bym dołożył do totalu jakbym rzeczywiście zbudował troche mięśni.