Wpis z mikrobloga

Dla mnie wizerunkowo największymi przegranymi gali zostali "dziennikarze". Po materiałach z pal hajs tv widać że jest ich tam od groma i co? Nawet odrobiny rzetelności. Czeczenii powiedzieli że jest ban i wszyscy zapadli się pod ziemię. Tak wiem że to nie reporterzy wojenni tylko ciepłe kluchy od ścianek. Pokazali, że tylko układ się liczy i że gotowi są na wszelkie ustępstwa.
#highleague #famemma
  • 11
@Somsiad-z-prawej Może to Czeczeni, ale bardziej prawdopodobne jest to, że po prostu ci ludzie nie wiedzieli kto tam kogo i za co leje. Robienie wywiadów z wielkim gitem Adrianem Polakiem czy wojownikiem Siergiejem Górskim na ściance, to jednak inna kategoria reportażu niż jazda po trybunach, gdzie latają krzesła, ludzie biegają w te i wewte, nikt się nie przedstawia, kogo reprezentuje, itd.
@Somsiad-z-prawej Tak, tyle że nie sądzę, żeby wiesz, wjechało kilkunastu karków, grzecznie się przedstawiło, że np. reprezentują ChWM, rozstawiło znaki, że trwa remont chłopaków z Elany i przepraszają za niedogodności. To jest jedna rzecz.

Druga to konsekwencje. This shit is for real. Op pisze, że dziennikarze boją się utracenia akredytacji, itd. A ja myślę, że kiedy widzisz, jak kilku schabów skacze komuś po głowie, to w pierwszej kolejności zajmuje Cię temat tego,
@Somsiad-z-prawej Nie wiem, czy byłeś kiedyś świadkiem zadymy na stadionie czy w drodze z meczu/na mecz. Odpala się wtedy taka zbiorowa psychoza. Tzn. np. przeciwników jest mniej, ale ktoś w panice krzyknie, że są ich tysiące i nagle ludzie obok Ciebie zaczynają uciekać. Później w opowieściach wroga jest zawsze więcej i jest potężniejszy niż w rzeczywistości. I myślę, że to zadecydowało, ci dziennikarze zostali wyrwani ze strefy komfortu gdzie każdy dym jest
@Somsiad-z-prawej: Pamiętaj że tam nie ma dziennikarzy, są ludzie od wywiadów z walk freaków. Przecież tam nie ma ani jednego typa który normalne wywiady przeprowadzał przed erą freak fight. Ich przyszłość zależy od robienia takich wywiadów bo nic innego nie mają do zaoferowania.
Więc oni nic nie powiedzą co widzieli bo są obsrani wiedząc że prawda = koniec kariery na yt. Bo przecież taka "najlepsza dziennikarka" nie zacznie nagle robić wywiadów
@Somsiad-z-prawej: Z tego żyją więc logiczne że skoro im zagrozili utratą akredytacji to nie będą sobie kłód pod nogi wrzucać tylko po to żeby jednorazowo zwiększyć zyski z oglądalności i zaspokoić pragnienia wykopków a później i tak wyjść na tym gorzej...
@Somsiad-z-prawej: z jednej strony tak z drugiej nie wiem czy ty na ich miejsca byś ryzykował wrzucać dowody nagrań na neta ryzykując że odwiedza Cie w kominiarkach jakieś małpy i po swojemu będą Ci tłumaczyć dlaczego nie powinno się takich rzeczy upubliczniać. Szkoda ryzyka dla paru groszy