Wpis z mikrobloga

Ale ferrari to auto sportowe czyli kobieta która jest tancerką powiedzmy niech będzie dla tego przykładu.
Nie wiemy czy korespondentka OPa to Dacia, Jelcz, Mercedes czy Porsche. Czy Ferrari na tą sprawę.
Ale na pewno nie doszukiwałbym się związku, pomiędzy racjonalizacją że coś jest drogie, trudne w osiągnięciu o ile nie odziedziczyłem fortuny - a tym że auto jest używane bądź nowe ale przynajmniej nie z przyczepką.
@nieocenzurowany88: @wiem_wszystko:
po tym co napisała tak ciężko odpisać "ok, nie po drodze nam, nara" tylko sugerować jej od razu niską inteligencję i implikować, że chce gadać o dzieciach?


@oficjalniemartwa: jego odpowiedź to była dokładnie taka sama energia, jaka otrzymał od niej.
Zauważ, że to ona jego zaatakowała pierwsza i sprowokowała do głupiej odpowiedzi. On w pierwszym zdaniu może bez wyczucia określił swoje wymogi, ale to nie powód do ataku z jej strony.
Nie mam nic do twoich preferencji, chodzi tylko o zdolnosc komunikacji, o takt, grzecznosc.


@Czyste_Buty: Moje preferencje to cycate blondynki min 1,65, przed 30-tką, bez bombelków

Mam duże zdolności komunikacyjne (taka praca), Na takt i grzeczność trzeba sobie też zasłużyć.
@wiem_wszystko: jak Wy wszyscy z tagu przegryw jesteście tak samo upośledzeni (a widzę u was sporo na to dowodów) i bucowaci to się nie dziwię że jesteście samotni i nikt was nie lubi/kocha.

Uprzedzę już komentarze, nie chodzi mi o chęć posiadania połówki z jakimś obcym dzieckiem tylko o ton i jakość waszej rozmowy z kimś.