Wpis z mikrobloga

@xetrian: naraziw wyszlo na to ze dodala post ze co zrobic jak bije ją chlopak a sama mu #!$%@? xD to jej nie pyklo
To ze kuba to szaleniec to wiadomo od dawna i juz dawno to zaakceptowalem, geniusze zawsze mają odchyly
zostane z nim, robi dobra poetycka muzyke, jest oczytany i inteligentny i ma dobre teksty
Narazie i tak mamy obraz od jednej ze stron a kubie i tak nikt
Robi dobrą muzyke ma zajebisty glos ale normalny nie jest i ja mam w to #!$%@? tylko niech nie powtarza tych samych blędow

Nikkie posrednio broni cwynarową i pisze ze to karykiego wina ze dostal nozem bo sam taką postać wykreował, a jak wiadomo cwynarowa #!$%@? i macpana lekami nie raz #!$%@? szajs nawet z innymi partnetami, eh stare psiapsi ta akcja z nozem to byla przesada
@WarmWeather: ja go lubie i lirycznie to topka bo to poezja pelna metafor i odwołań, alr ja lubie #!$%@?, berlin z la casa de papel to moja ulubiona postać z serialu wlasnie dlatego ze byl psychiczny i inteligentny
Fanbase kartkyego jest caly niestabilny tak jak i jego zycie i baby jakie dobiera a ja tez ttawiam na borderki i sam normalny nnie jestem
@Takitypjohny Grzesiek też była jebnięta? I przez to poleciał z nią kawałek z YT? Zwykły pet, raz już na mieście wyłapał #!$%@? i pewnie jak znowu lawina ruszy to wyłapie kolejny.

Jego życie jest w #!$%@? stabilne. Wóda codziennie i chore akcje. XD
@kaitek666: no akcja gdzie ona wstawila na story bluze i rekaw #!$%@? szminka jakby jej jucha kapala z twarzy z podpisem dziękuje za urodziny kartky... XD sredni zart to byl ja juz nie ufam niektorym kobieyom xd jakby od dawna wiadomo nawet przed aferami ze ma jazdy na bani wystarczy wsluchac sie w jego nuty xD takze nic nowego i myslalem szczerze ze wieksze brudy wyciągnie czy jakies newsy a to
Mroczny typ, ale najlepsze nuty skrobie kiedy jest na dnie a z nut jego wiadomo ze On lubi tam być i spadac coraz nizej xD no coz taki typ oboje odklejeni xd ja z nim zostane do konca