Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 44
378 318 + 174 = 378 492

Miraski szanowne! Pierwsza długa trasa za mną! Na 30 km kolano zaczęło się odzywać i bolało niestety już do końca trasy. Czas był lepszy niż zakładany, bo razem z przerwami jechałem 13:20, a zakładałem do 15h. Dziękuję wszystkim, za rady, które wczoraj na Mirko dostem - część z nich wprowadziłem w życie, przede wszystkim zmieniłem siodełko na coś normalnego i jestem bardzo wdzięczny za tę wskazówkę! Kilka razy, zwłaszcza pod koniec i przez kolano, psycha chciała usiąść, ale udało się dociągnąć do końca! Bardzo się cieszę, że pierwszy wpis pod tym tagiem wjeżdża z takim wynikiem, mam nadzieję, że to nie ostatni taki wpis :-)

#rowerowyrownik

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_1654715093bw81sMYL67eER3Wq6QY5Ns.jpg
  • 14
@Yurakamisa Trochę boli, ale myślałem że będzie znacznie gorzej! :-D
@zdjeciegipsu Na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć, że zegarek się zapauzował na około 3km, więc realnie ten dystans jest grubo ponad 175! Ale macie rację... Trzeba jeszcze raz! :-D
@Trollunio: Musisz miec do tego predyspozycje, bo malo kto bez przygotowania jest w stanie wsiasc na rower i walnac pierwsza traske dlugosci 10x pierwszych trasek innych :) Napisz do Karasia ;)