Wpis z mikrobloga

Mieliście taki okres w swoim życiu, gdy żyliście w błogiej nieświadomości nie zdając sobie jeszcze sprawy z tego, że społeczeństwo jest tak przepełnione spermiarzami?

Pamiętam szkolne czasy, gdy dziewczyny narzekały na brak powodzenia i ustawiały opisy na gg "kocham deszcz tylko on na mnie leci". Dzisiaj każda z moich znajomych ma długa listę żenujących historii związanych z kompulsywnie spermiącymi typami

#pytanie #wspomnienia #nostalgia
Pobierz Bananek2 - Mieliście taki okres w swoim życiu, gdy żyliście w błogiej nieświadomości ...
źródło: comment_165481463440QquUtEnFtTXi4ATFgqHX.jpg
  • 12
@Henrietta_Paczelokowska: spermiarstwo towarzyszyło ci początków twojego jestestwa?
Chociaż pamiętam, że u mnie w przedszkolu było już sporo simpów co się ze sobą o jakąś typiarę biło, bo się w niej "zakochało" mimo że typiara nie chciała z nimi mieć nic wspólnego xD
@Bananek2: Jeżeli to rozumiesz to dojrzałeś do ostatniego etapu black pilla - teraz czas namówić innego przegrywa na wspólne 69, powiedz mu 'o ile zakład, że ciągne druta lepiej niż p0lki' , on stwierdzi, że rzeczywiście, po co komu baby jak wszystko umiecie sami no i w końcu do ciebie dotrze, że jesteś pedałem, a nie żadnym black pillowcem, pozdro z fartem tęczowy misiu.