Wpis z mikrobloga

Pamiętacie teleturniej Randka w Ciemno? Kawalec i Kammel jako prowadzący (najpierw Jaca, później Tomeusz). Kilku kandydatów za parawanem, którym zadawane były pytania przez osobę płci przeciwnej. Na podstawie odpowiedzi, nie widząc fagasa/rury, przesł#!$%@?ący wybierał szczęśliwca ( ͡° ͜ʖ ͡°), z którym pojedzie na romantyczną wycieczkę do hotelu robotniczego pod Legionowem. Na pewno pamiętacie, ale ja nie o tym. Nasza wspaniała wersja pod patronatem Telewizji Polskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) bazowana byla na The Dating Game - amerykańskim show telewizyjnym o identycznej formule, emisja którego zaczęła się w latach 60. I teraz zaserwuję ciekawostkę, w jednym z odcinków Dating Game wystąpił pewien interesujący jegomość. Przystojny, wysoki, długowłosy, pasjonat skoków ze spadochronem, motoryzacji i uzdolniony fotograf. Rodney Alcala. Jego blyskotliwe, zabawne odpowiedzi urzekły Cheryl Bradshaw i ta wybrała właśnie jego spośród wszystkich kandydatów. Później jednak, gdy miała okazję pobyć z Rodneyem zmieniła zdanie o 540 stopni ( ͡° ͜ʖ ͡°) swoją decyzję argumentowała tym, że mężczyzna wydał jej się "dziwny", roztaczał wokół siebie nieprzyjemną aurę. Tym razem kobiecy detektor nie zawiódł ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
W momencie gdy Rodney występował w odcinku Randki w Ciemno w 78 roku na koncie miał już conajmniej kilka ofiar. Gwałcił i mordował młode kobiety, był seryjnym mordercą pełną gębą. Dusił ofiary so nieprzytomności, czekał na wybudzenie i ponawiał proces. Wielokrotnie. Skazany na karę śmierci w 2010, zmarł w 2021 z przyczyn naturalnych.

Link do fragmentu odcinka dating game z jego udzialem:

https://youtu.be/12PXvKfWdZs

#seryjnimordercy #kryminalne #ciekawostki #telewizja
Deadend - Pamiętacie teleturniej Randka w Ciemno? Kawalec i Kammel jako prowadzący (n...

źródło: comment_16550598178NBIa0sbv6NyYZNIETa69l.jpg

Pobierz
  • 23
@Jestem_Tutaj: odmówiła wycieczki właśnie, przypuszczam, że może zaraz po programie mieli okazję porozmawiać, rozmawiali raczej na neutralnym gruncie i wtedy stwierdziła, że nie chce kontynuować. Przestraszył ją, ale na szczęście nic nie zrobił. Chociaż wydaje mi się, że gdyby pojechali (nie jechali sami we dwójkę, ktoś tam jeszcze by z nimi był) - to raczej by jej nic by się jej nie stało, byłby pierwszym podejrzanym. Z drugiej strony to psychopata,