Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki!

TL;DR: Pani Iwona namaluje obraz z elementami z Waszych komentarzy, a wśród plusujących organizuję #rozdajo w postaci malowanego portretu Twojego pupila!

----------------------------------------------------

Ostatnio miałem okazję poznać ciekawą osobę – Panią Iwonę z #poznan. Otóż na urodziny różowego paska chciałem sprezentować portret jej ukochanego kota, #kiciorz (a). Na początku myślałem, że zrobię to u wykopowej Mirabelki (kot_kustosz), ale zobaczyłem na jej stronie, że nie przyjmuje już zamówień. I tak poprzez OLX trafiłem do Pani Iwony.

Kiedy poszedłem odebrać obraz, zrozumiałem, że mam do czynienia z kimś, kto naprawdę w środku ma duszę artysty. Bohaterka dzisiejszego wpisu to osoba bardzo pozytywna, która od nieco ponad 2 lat maluje obrazy. Wcześniej jeszcze nie wiedziała, że stanie się to jej pasją :-) Jej prace możecie obejrzeć tutaj. Oprócz malowania, na co dzień zajmuje się księgowością swoich długoletnich klientów.

W załączniku możecie zobaczyć ściany z jej mieszkania, które w większości zajmują obrazy.

Zaproponowałem Pani Iwonie namalowanie obrazu, który będzie składał się z elementów podanych przez Was w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°) A gotowy obraz wrzucę w kolejnym wpisie, a także zaniosę go do siedziby Wykopu (jeżeli @a__s się zgodzi – w przeciwnym razie zrobimy #rozdajo).

Treść najbardziej plusowanych komentarzy, Pani Iwona postara się przełożyć na obraz (możecie wklejać obrazki lub sam opis). No chyba, że będą to takie, które wstyd jej pokazywać xD Nie wiem ile takich elementów zmieścimy, zobaczymy co autorka dzieła wymyśli!

Dla osób plusujących ten wpis jest przewidziana nagroda w postaci malowanego portretu swojego pupila (możliwa wysyłka na mój koszt) :-)

#glupiewykopowezabawy #sztuka #malowanie #wykop #pokazmorde #zwierzaczki
klocus - Hej Mirki i Mirabelki!

TL;DR: Pani Iwona namaluje obraz z elementami z Wa...

źródło: comment_1655061865kIS2KgXyv6IAMFN4pCzfFs.jpg

Pobierz
  • 24