Wpis z mikrobloga

Nawet k*rwa nie postarales sie choc minimalnie zeby to oszustwo wygladalo choc troszeczke wiarygodnie. Ten hiszpanski zlamas dziala mi coraz bardziej na nerwy ostatnimi czasy i jawnie wali w ciula. Jest cos takiego jak niesportowe zachowanie i w pilce noznej zagrozone jest to zolta albo czerwona kartka w zaleznosci od przegiecia paly. Tutaj gosc jedzie w zolwim tempie i jeszcze specjalnie przepalowuje zakret zeby zrobic zolta flage i nie spotyka go za to zadna kara. Mam nadzieje, ze karma cie dojedzie i ty jak bedziesz w strefie zagrozenia to ktos inny zrobi sobie zolta flage i odpadniesz. I niech nikt mi nie gada, ze gra sie tak jak przeciwnik (FIA) pozwala bo sa jakies granice dobrego smaku i jakas uczciwosc sportowa ktora ten gosc ma totalnie w dupie.
#f1
kamil-tika - Nawet k*rwa nie postarales sie choc minimalnie zeby to oszustwo wygladal...
  • 25
@JuzefCynamon: Ja pamiętam tylko jak rozbił się w Monako aby bronić swojej pozycji po słabym pierwszym sektorze, ale nie wiedział jeszcze że 3 zakręty dalej rozbił się Perez i nie było potrzeby psuć auta. ( ͡º ͜ʖ͡º)

@kamil-tika: Ja was ostrzegałem już kilka lat temu, a wszyscy się cieszyli jak wrócił. Do tej pory cieszą się jak małpki gdy widzą największego oszusta w historii tego
@JuzefCynamon: Ogólnie cała walka o mistrzostwo była naznaczona brakiem kar, bo gdyby taką Brazylię czy Jeddah odstawił Tsunoda albo Magnussen, skończyłoby się dyskwalifikacją albo nawet banem na jeden wyścig. I to jest ogromny problem z sędziami, nie powinni takich akcji popuszczać - niezależnie od tego kto to robi.

A już szczególnie jak robi to recydywista, który poczuł się bezkarny - i #!$%@? jakieś krzywe manewry co tydzień.
@fordern plusem tego Alonso jest że on sam powiedział, że szuka luk i robi tak jak mu pozwalają więc moze dzieki jego akcją sędziowie będą zakazywać lub karać mocniej tego typu akcji. Sędziowie powinni oceniać bez stronie nie wązne czy ktoś walczy o wygraną czy o przed ostatnie miejsce tak długo jak to się nie zmieni to lepiej nie będzie. czasem sądze że oni mniejszym, słabszym zespołom/ zawodnikom dają kary na wyrost,
@fordern: a tej akcji z monako jakos totalnie nie zarejestrowalem jako celowe z jego strony nie wiem dlaczego i teraz jak sobie o tym jego frajerskim crashu pomysle to fakt.. zrobil to specjalnie. czyli mamy juz sytuacje w ktorej ten gosc robi zolte flagi specjalnie i nic mu sie z tego nie dzieje. czyli w kanadzie znowu trzeba bedzie cos zrobic i bede juz od teraz temu gosciowi sie dokladnie przygladal.
@fordern: W Soczi Alonso pokazał FIA ze och zasada track limits na pierwszym kołku jest bezsensowna. Mówił to po GP Austrii już, a pokazał sędziom ze to nie działa w Rosji.

Tak jak kiedyś Vettel wyprzedził dwa bolidy w drodze do pitstopu w Gp Chin w trakcie Safety car. Vettel tez o tym mówił
Przed tym incydentem i dopiero jego akcja na torze zmieniła te zasadę.