Wpis z mikrobloga

Wczoraj załadowca wypuścił mnie z załadunku z kilkugodzinnym opoznieniem, mimo ustalonego fixa na 6 rano.

W zwiazku z tym, ze byl to sprint, Barcelona- Francja, a towar to Lidlowskie Parksajdy i inne duperele to trasa musiala zostac zaplanowana pod katem bezpieczenstwa a nie maksymalnego wykorzystania czasu pracy. No ale ok, 1.5 € wyskubane wszystko gra, zostanie na waciki.

I okazuje się po przyjezdzie, ze magazyn zamkniety o 12, wydupcej za brame xd

Każdy komu wysrywa się dzień o godzinie 13:30 doskonale zna ten bol, bo w tym czasie można przewieźć hutę Warszawa w te i z powrotem.
A dodać trzeba 5 ton tych nieszczęsnych narzedzi i innych elektronicznych gowien. Po tym jak mi w zeszłym miesiącu probowali wejść do kabiny, mam nerwicę. Szybki look na recenzje parkingów na mapkach i w okolicy roi sie od włamań i kradzieży. No super.

Poradziłem się wykopowych tuzów transportu, można powiedzieć elity ugółem. Jeden taki chłoptaś z Polski A dał mi numer do adwokata.

Rada była taka, zeby odstawiac auto na magazyn zastepczy i refakturować. Pech chcial, ze wsyzstkie 10 magazynow co je znalazłem nie odpowiada.

Oczywiście zleceniodawca przez 5 godziny rzeźbi i nie może nic wyrzeźbić. Mówie mu, że ryzyka stania na parkingu przy autostradzie nie bede ponosił.

MISTER XXX THE CLIENT HAS FOUND THE SOLUTION! UNLOADING TOMMOROW AT 6, AT THE SAME WAREHOUSE, HAVE A GOOD EVENING

Nie no super tu tego. Sam bym tego nie wymyslil lepiej. 16:30 ja jestem w dupie, brak instrukcji.

No więc najbliższy strzeżony parking jest 138 km dalej xd. Proponuję więc że mu policze w dwie strony po kosztach 1.27 € i 20 € za parking i nir będę sie już pultał o przestoje. Kolejne 6 maili żeby typek PEŁNYM ZDANIEM NAPISAŁ ŻE AKCEPTUJE KOSZTY

No ale ok. Wyrwałem te 370 € w końcu i przez kolejne 2 miesice modlę się żeby zapłacił i nie bylo przepychanek xd

#bekaztransa
  • 16
@ForrestGump: Dont care, nie z mojej winy. Ja sie podstawiłem na zaladunek przed kogutami, a poza tym trzeba najpierw wiedzieć że magazyn L’#!$%@? w miejscowosci Scurovoville robi dla lidla bo ze zlecen tego nie wynika xd, a poza tym informuje na biezaco o ktorej zajade a zleceniodawca ma #!$%@? xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wwkbt: ze staniem na parkingach to jest taka zasada że im bliżej centrum miasta to tym większe ryzyko na złodziejstwo. Jak już musiałem stać w mieście to jechałem na zone albo szukałem strzeżonego centre routier. Po Francji dobre 6 lat jeździłem dzień w dzień i nigdy nikt nic mi nie ukradł. Często stawałem na perfidnych dzikusach gdzie były tylko drzewa i też nic.
Raz nawet weekend stałem na dzikusie koło Tuluzy
@Bin_Laden: no to sam nie wiesz jakiego masz farta, bo ja też 6 lat jezdze i mnie pruli juz dwa razy xd

A tak wgl to za dzikusowanie sie z tabletami na pace powienienes wyleciec w powietrze xd
@wwkbt: tu chodzi o priorytety. A raczej ich #!$%@? przez influencerów, sorry, lobbystów w UE.

Nie brak bezpiecznych parkingów z infrastrukturą sanitarną, nie (praktycznie) nielicencjonowani pośrednicy w stricte licencjonowanej branży, nie ludzie oszukujący na wynagrodzeniu, nie ludzie oszukujący na frachtach, nie ruska mafia tworząca sobie pralnie pieniędzy w postaci gigantycznych firm transportowych mających środki na rozwój znikąd, nie imigranci napadający na zestawy w rejonie portów FR -> GB, nie #!$%@? wie
@eloyard: a to tak. I zeby przypadkiem nie dopuscic to wolnego przeplywu uslug, na takich samych zasadach jak to jest w handlu xd no ale wiadomo, to zachod ma byc tutaj strona wypadajaca korzystnie. Jeszcze 30 lat temu wszyscy psioczyli na tanich kiermanów z Holandii i Danii i ich zaporowo niskie ceny usług z uwagi na tani diesel i #!$%@? zarobki xd