Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema
Są/były na wykopie osoby, które były przegrywami i incelami, a wyszli na prostą? nie pytam o coś takiego, że gość miał dobre predyspozycje genetyczne i stał się gigachadem albo z normika w oskarka tylko coś takiego, że z sub5 na wartościowego przeciętniaka i jest szczęśliwy. Szukałem trochę nic nie znalazłem. Takie przemiany na yt to nawet niepopularne filmy widziałem gości co mieli te predyspozycje genetyczne itd także takie coś odpada. A może jest taka osoba wśród nas, ale nie chce podzielić się historią i efektami? #przegryw #wychodzeniezprzegrywu #pytanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62a8ed903f914c383f8add48
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Nigdy nie pisalem na #przegryw, bo sie nie uwazam za przegrywa, mimo bardzo niskiego wzrostu, ktory mnie dozywotnio upowaznia do pisania tam. Chcialem wiele razy napisac jakis wpis pod #przegryw i #blackpill, ale ostatecznie mi sie nie chcialo i nie czulem potrzeby uzewnetrzniania sie. Jak chcesz, to mnie obserwuj - moze cos sie kiedys pojawi.