Wpis z mikrobloga

@Konigstiger44: "Przeciwpancerna amunicja krążąca" to pewnie bardziej coś w stylu Switchblade 600, tylko tu dochodzimy do innego problemu który był podnoszony przy okazji premiery ANW, waga. 4 switchblade 600 lub ekwiwalent, plus reszta zabawek to byłoby ogromne przeciążenie takiej drużyny xD
  • Odpowiedz
@Konigstiger44: Pamiętam że ktoś na wykopie przeanalizował cały projekt ludzi Bartosiaka i regularnie wrzucał to na bloga te wszystkie głupotki i nieporozumienia w nim zawarte tylko po to aby być dissowanym przez akolitów Bartosiaka w komentarzach. Ogółem drony jak bardzo są przydatne to faktycznie najlepiej sprawdzają się jako mnożnik siły dołączany do już istniejących środków bojowych (eg. drony zwiadowcze dołączane do formacji czołgów i piechoty zmechanizowanej jako "elektroniczne oczy" prowadzące rozpoznanie
  • Odpowiedz
@Dodwizo: i kisnę z tego że dali grafikę spika a podpisali amunicja krążąca

waga. 4 switchblade 600 lub ekwiwalent,

@Dodwizo: kto by patrzył na wagę to się pewnie tacy pseudoeksperci od czytania katalogów czepiają danych technicznych XD
  • Odpowiedz
@Konigstiger44: Oni mieli to wyciągać z tajnych schowków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@hetero_sapiens: Ludzie, Bartosiak to foliarz. Nikt związany z wojskowością nie traktuje go poważnie... Tylko zwykli "janusze" którzy i tak nie czytali ANW, bo ciężko nie stwierdzić głupot komukolwiek, kto odrobinę myśli. Wcale nie trzeba się znać na wojskowości.

Chłop sobie wymyślił walkę na nowo, niczym dzieciak... Nikt na świecie, żadna armia nie działa w
OppositionFuhrer - @Konigstiger44: Oni mieli to wyciągać z tajnych schowków ( ͡° ͜ʖ ͡...
  • Odpowiedz
@Konigstiger44: Oni mieli to wyciągać z tajnych schowków ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Opposition_Fuhrer: drony z szop nad Narwią.
Wlasciwie od publikacji tej porazki z Armia Nowego Bzduru Bartosiak stracil dla mnie jakakolwiek wiarygodnosc. Chlopcy chcieli bawic sie w wojsko, a nawet w harcerstwie nie byli, plecak mieli na plecach w gorach i to raczej na ktrotkiej wycieczce.
W calym ANW zrobili dokladnie to czego chcieliby (jescze
  • Odpowiedz
@Dodwizo: że się zesrałem jak mu odpisałem żeby #!$%@?ł ¯\_(ツ)_/¯ będzie mi zarzucał chłopskie myślenie. no i napisałem że idiotyzmem jest zastępowanie sprawdzonych i skutecznych ppk niesprawdzonymi rozwiązaniami jakimi są drony kamikadze
  • Odpowiedz
@Konigstiger44: @fiir: Ale on wie że tego nikt nie czyta i ciągle ciśnie kit że jacyś mistyczni generałowie z USA, których nikt nie widział popierają ANW. W ogóle kiedyś gadał że ANW opracowano z udziałem wojskowych, którzy nie chcą się ujawniać...

I on tak bredzi wiecznie że to ANW to coś genialnego i wywołało jakąś ogromną dyskusję a ludzie po prostu to łykają. I jeszcze ludzie się dziwią że @
Opposition_Fuhrer - @Konigstiger44: @fiir: Ale on wie że tego nikt nie czyta i ciągle...
  • Odpowiedz
Nikt związany z wojskowością nie traktuje go poważnie...


@Opposition_Fuhrer: naprawdę nikt xD

https://twitter.com/ArmyWarCollege/status/1491875111259062280

kto by patrzył na wagę to się pewnie tacy pseudoeksperci od czytania katalogów czepiają danych technicznych XD


@Konigstiger44: ale wiesz, że nie ma przykazu noszenia wszystkiego naraz ze sobą? co jest śmiesznego w skrytkach, z których partyzanci korzystają w każdym konflikcie?
  • Odpowiedz