Wpis z mikrobloga

@mfind: Wy jesteście #!$%@? normalni? W formularzu przy kalkulacji zaznaczyłem że nie chcę kontaktu telefonicznego, mimo to zawracacie gitarę telefonami mimo że za każdym razem przypominam temu co dzwoni że nie życzę tego sobie i nie wyraziłem zgody. Auto już dawno ubezpieczone a Wy jak zaczarowani dzwonicie i dzwonicie, gorzej niż Kruk. No żałuje że w ogóle na Waszą stronę wszedłem.

#ubezpieczenia #oc #samochody
  • 11
@Publius: Ziomuś, to czy coś zaznaczyłeś czy nie, to nic nie znaczy, przed wpisaniem swoich danych gdziekolwiek przeczytaj regulamin :D Klikając oblicz, na większości porównywarek online zezwalasz na przeoranie swoich danych dogłębniej niż Sasha Gray w swoich najbardziej brutalnych produkcjach.
Niemniej jednak po moim pierwszym wezwaniu do zaprzestania


@Publius: XD z tym jest jak z różnymi infoliniami, wyraziłeś zgodę, dane trafiły do 100 miejsc a każde wycofanie zgody wycofuje te dane tylko z tego jednego miejsca z którego dzwonią :D
@Publius: Podeślij proszę na maila pomoc@punkta.pl krótkie zgłoszenie z informacją na jaki numer kontaktowy dzwoniliśmy, przekażę aby natychmiastowo ktoś się tym zajął. Ewentualnie podbij tutaj na priv. Chyba, że już sprawa została wyjaśniona.