Wpis z mikrobloga

Wiem że teraz jest kryzys itd ale tak sobie pomyślałem że odkąd czytam wykop to jest dosłownie zasrany treściami negatywnymi.

I to nie takimi negatywnymi jak np w telewizji tylko takimi negatywnymi podkręconymi do granic. Ciągle pisanie o upadku, końcu, #!$%@? się wszystkiego. tekstu w stylu "nacieszcie się póki możecie bo to już ostatnia taka możliwość" to klasyka wykopu.

Jak czytałem wykop jako dziecko to pamiętam że byłem tak zesrany że Europa to już nie do życia kalifat i było mi smutno że już nie poznam tej dawnej radosnej Europy xDddd W innym znalezisku rozpisywali się o tym jak to zaraz wybuchnie wojna między USA a Chinami i że to już koniec i siedziałem zesrany że o Jezu zaraz się zacznie xD

Nie mówię oczywiście żeby olewać to co się obecnie dzieje ale po prostu ograniczyć czerpanie wiadomości z wykopu xD
#przemyslenia #wykop #zalesie #takaprawda
  • 1
ograniczyć czerpanie wiadomości z wykopu xD


@Kantar: to już nie jest odpowiedni serwis do tego, aby dowiedzieć się czegoś o świecie. Tylko Mirko jeżeli już. Daruj sobie lepiej czytanie tych wywodów wrzucanych masowo przez boty