Wpis z mikrobloga

@Karakan_yeabunny: Wiem wiem, ludzie lubią ostatnio podział na dwie osie i wybieranie tak, jak się im podoba. Tyle że prawica nie oznacza wolnego rynku. Konserwatyści, szczególnie chadecy, bardzo lubili i lubią interwencjonizm i solidaryzm, bo to przecież jest bardzo chrześcijańskie, żeby pomagać innym. Ja zawsze uważałem, że prawica po prostu #!$%@? się niechęcią do nagłych (bądź jakichkolwiek w reakcyjnej wersji) zmian, a czy realizuje swoją politykę w warunkach wolnego rynku czy
w sumie gospodarczo to #!$%@? wie czym oni są, obniżają podatki i jednocześnie rozdają pieniądze


@Karakan_yeabunny: Liczy się ile w sumie idzie do państwa, a ile do zwykłego człowieka.
Niestety coraz więcej idzie do państwa, więc jak można mówić że "nie wiadomo"?
Liczy się ile w sumie idzie do państwa, a ile do zwykłego człowieka.

Niestety coraz więcej idzie do państwa, więc jak można mówić że "nie wiadomo"?


@milymirek: a to korwinowcy coś nie mówili o krzywej laffera, że jak obniży się teraz podatki to zwiększy się wpływ do budżetu państwa? Ah, ci korwinowi lewicowcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a to korwinowcy coś nie mówili o krzywej laffera, że jak obniży się teraz podatki to zwiększy się wpływ do budżetu państwa? Ah, ci korwinowi lewicowcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sebusik: Ilościowo tak, proporcjonalnie nie.
Ja napisałem o proporcjach.

I Korwin stale mówi, że trzeba przekroczyć krzywą, tak żeby wpływy do budżetu i tak spadły, nawet ilościowo.

Więc ani nie rozumiesz co się do ciebie pisze, ani