Wpis z mikrobloga

W sumie tutaj na wykopie też kilka osób z lewej strony przekonywało mnie, że komuniści w PRL-u wcale nie prześladowali gejów, teraz osoby homoseksualne mają gorzej, a tak w ogóle organizator akcji Hiacynt to człowiek honoru, bo tak powiedział Adam Michnik w "Gazecie Wyborczej", a sama akcja Hiacynt była tak samo legalna, jak paszporty covidowe, nota bene popierane przez GW ¯\_(ツ)_/¯

#bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy #lgbt #komunizm
RogerCasement - W sumie tutaj na wykopie też kilka osób z lewej strony przekonywało m...

źródło: comment_1655470218fQrUojqlfvXh0pPVrgoWNJ.jpg

Pobierz
  • 23
@NoJakNieJakTak: Jeszcze w tym miesiącu, jeden neuropek oburzył się, gdy krytykowałem Michnika za wypowiedź o homofobie Kiszczaku ("Adam Michnik na pytanie, czy Kiszczak jest człowiekiem honoru odpowiedział: "Tak. Jest człowiekiem honoru") oraz przekonywał mnie, że wyroki dla komunistycznych zbrodniarzy, których ochronę przez sędziów krytykowali antykomunistyczni kombatanci, są dowodem na praworządność i demokrację.

W PRL nie karano za homoseksualizm, w II RP - karano masowo.


https://www.wykop.pl/wpis/65919129/reject-modernity-embrace-tradition-%E1%95%A6-oo%CB%87-%E1%95%A4-pa/#comment-233692097

To nie konserwy nazywają Kiszczaka człowiekiem
Roger_Casement - @NoJakNieJakTak: Jeszcze w tym miesiącu, jeden neuropek oburzył się,...

źródło: comment_1655473031rSWgifA9h2GWZmVtsnT9S6.jpg

Pobierz
@SkonczPitolic: Kiszczak to zbrodniarz, Kiszczak to lewicowy zbrodniarz - no patrz, pasuje w obu przypadkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiszczak to skrajnie lewicowy zbrodniarz, chroniony przez polskich sędziów - spójrz, kombatantom antykomunistycznym to pasuje, dziwnym trafem tylko neuropki mają problem z takim zdaniem ¯\_(ツ)_/¯
RogerCasement - @SkonczPitolic: Kiszczak to zbrodniarz, Kiszczak to lewicowy zbrodnia...

źródło: comment_165547995851WxKHy28jWEJbQOMBNgNM.jpg

Pobierz