Wpis z mikrobloga

@s__n: Tak na przyszłość, jeśli nie wiesz co podać ptakowi, zawsze najbezpieczniejsze jest białko z jajka na twardo.
Szynka jest z kolei zła. Oczywiście w takich ilościach w jakich podałeś nie zaszkodzi, ale wędliny to ogólnie słaby pomysł.
BTW, to nawet nie chodzi o odbieranie wolności. Gdyby nawet udało Ci się go podkarmić aż będzie w stanie latać, to nadal nie będzie bał się ludzi. On jest w takim okresie, gdy
@s__n jeśli to podlot, to było go trzeba zostawić. Ja mam takich wróbli kilka. I widzę, że rodzice je dokarmiają. Trzeba te paski zostawić w spokoju
@s__n jak już zabrałeś podlotka to trzeba było się niem zająć na dłużej. Teraz siedź w miejscu i patrz czy starzy przylecą, jak nie możesz go zabrać i wychować jak swoje.
@fraciu: Jak na trening szedłem to przechodziłem tamtędy. Darł się, ale jakieś inne latały i mu odpowiadały. Jak wracałem z treningu to spał w najlepsze. Wystraszyłem się czy dycha, podszedłem to się obudził i mnie okrzyczał :v Jak szedłem z psem na kolejny spacer, to już go nie było
@s__n już go nie było bo kot go zjadł przez ciebie, masz go na sumieniu. Uczyli go latać ty go zabrałeś i rodzice odpuścili. Więc masz na sumieniu też traumę rodziców, tyle siły itp. włożyli żeby to wykluć....( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s__n: Stary do mnie na chawire jakiś gołąb wpadł xD Siedzi na parapecie na klatówie, mocno niedawno lało i chyba wtedy się zjawił, w ogóle się nie boi, lekko przymulony, pytałem czy browarka czy coś żeby się wyluzował ale chyba nie mówi po naszemu, siedzi se na razie I nie wiem co z gościem robić xD Dostał wodę ale nieśmiały jest, wpadł odetchnąć i nie chce się może narzucać, nie ma
robmiejski1946 - @s__n: Stary do mnie na chawire jakiś gołąb wpadł xD Siedzi na parap...

źródło: comment_1655593475Eg8Qtcvp7V1GW09TZ69oCr.jpg

Pobierz