Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zdunn: no niestety, tak to właśnie wygląda. Dlatego w Tajlandii jest tylu transwestytów. To przede wszystkim moda
  • Odpowiedz
Na górze kampania anty-LGBT narodowych religijnych fundamentalistów, na dole kampania anty-LGBT narodowych religijnych fundamentalistów z Kataru....


@EvilToy:
Powiedź mi czym się różnica postępowa lewica pro-lgbt zakazująca Grid girls od islamistów zakazujących Grid girls?
  • Odpowiedz
@Harven: Różni się, bo katolicyzm poszedł na dużo ustępstw w przeciągu ostatnich kilkudziesięciu lat. Chyba że mówimy o katolicyzmie przedsoborowym, ale to już nie jest katolicyzm, oni mają swoją własną nazwę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba że chciałbyś coś uargumentować poprzez wpis z Biblii która wbrew temu co się może niektórym wydawać, nie jest nieomylna według KK. To nie protestantyzm. Ogólnie katolicyzm to jeden z najbardziej chillowych
  • Odpowiedz
Największa bekę mam z tego że tęcza to zgodnie z biblią symbol przymierza Boga z ludźmi.


@Jarasznikos: a ja z tego, że swastyka jest hinduskim symbolem szczęścia. A sierp i młot - symbolem ludzi pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dakkar No tak myślałem, że Twoja wiedza w tym temacie pochodzi z mema, tak trzymaj (òóˇ)

@Zdunn: to wytłumacz nam podłoże genetyczne zwiększonej ilości transeksualistow (a więc gejów) w Tajlandii. Słuchamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dakkar:

skoro tak nie jest to dlaczego statystyki pokazują coraz większe problemy z określeniem swojej płci i seksualności wśród nastolatków? Nagle się im gen gejostwa włączył? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Podejrzewam, że jakiś % ludzi zawsze miał takie problemy i przemyślenia, ale kiedyś zwyczajnie bali się o tym mówić.

W dodatku kiedyś większość ludzi była wychowywana w przekonaniu, że homoseksualizm to coś strasznego i złego. Gdy pojawiały
  • Odpowiedz
@Dakkar: Ale musisz być nieźle odklejony żeby myśleć, że z powodu mody hetero facet chciałby iść do łóżka z innym facetem xDD.

Ale pójdźmy dalej Twoim tokiem rozumowania, homoseksualiści w Arabii Saudyjskiej ryzykują śmiercią z powodu mody?

Liderzy homofobicznych ugrupowań mieli ukryte homoseksualne pragnienia również z powodu mody?

Wyjaśnij mi proszę jak moda mogła wpłynąć na dwa powyższe przykłady
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GoT0Sleep: nie, homoseksualizm to zjawisko które istnieje ale dotyczy ułamka promila populacji, reszta to wynik propagandy i braku możliwości znalezienia miejsca w hierarchii społecznej
  • Odpowiedz
@Dakkar: Stary dostałeś link, wiki ma przypisy, możesz sprawdzić źródła, ale najwidoczniej więcej w tobie złej woli niż chęci poznania i szukasz tylko potwierdzenia, którego tutaj nie znajdziesz.
  • Odpowiedz
@maz-jessi: Jakoś dziwnym trafem tego typu akcje nie wychodzą od organizacji ateistycznych, ale zawsze od grup powiązanych z jakąś religią. Na górnym obrazku mamy Młodzież Wszechpolską, w którą wpisany jest wojujący katolicyzm. Zaprzeczysz?
  • Odpowiedz