Wpis z mikrobloga

@maggotbrain15: Człowiek jest technicznym analfabetą a zaczął mi tłumaczyć jak działa btc, spamować swoimi wysrywami które są tak nielogiczne że to aż ciężkie do uwierzenia. Nieraz ma jakieś ataki i kiedy napiszę coś pozytwynego o BTC to się odpala i zaczyna spamować, mimo że nie ma absolutnie zadnego pojęcia nawet podstwowego działania krypto... nie wiem dlaczego, Dziś znów to zrobił a nie chciało mi isę jak zawsze obalać jego wysrywów, wiec
@maggotbrain15: On jest wyjątkowo dziwny. Siedzi tu od lat, jednak kompletnie nie mówi w co inwestuje nie wyraża swoich opinii o absolutnie żadnym krypto, jedynie atakuje BTC. No na początku siedział w tym XRP, ale skończył o nim gadać i od tej pory absolutna cisza.... Nikt nie ma pojęcia w co on inwestował, jaki shit ani kompletnie nic. Wiadomo tylko że atakuje BTC.

W sumie to on w ogóle nie nic
Masz kolegę @rysiekryszard, nigdy nie ujawnił swoich pozycji, niewiadomo ile ma btc.


@kamil-wasniewski: Wiadomo w co inwestuje, wiadomo co przewiduje.
O tobie nic nie wiadomo.

Ja ci marnuję czas? To ty zawsze przyłazisz do mnie i atakujesz mnie nieudolnie, gadasz jakieś absurdy o BTC.

W ogóle jak można gadać o kryptowalutach nie "ogólnie"?

Jaka jest twoja specjalizacja? XD


@kamil-wasniewski: Naprawdę jesteś tak ciemny? Nie ma nikogo kto nie mówi