Wpis z mikrobloga

@Opposition_Fuhrer: @rysiekryszard:
Wy chyba myślicie, że mnie to cieszy jak się sprawy mają.
Otóż nie i nawet na wiosnę miałem przez to chwilową depresję, bo wyczerpaliśmy wszystkie możliwości i dziś stopnio pogrążamy się w gòwnie.
Nie zamierzam się już w tej chwili smucić z tego i poprostu staram się o siebie zadbać jak najlepiej, innych na siłę nie zamierzam do niczego przekonywać.
  • Odpowiedz
@kamil-wasniewski: Czyli ciebie bola spadki, ale sam mi dziś zarzucałeś że ja mam ból dupy z ich powodów, mimo że od lat wielkorotnie tłumaczyłem że nie traduję, tylko hodluję a wahania będą co jest oczywiste, ale to nieistotne bo hodl jest z terminem wieloletnim?

ledwo przed chwilką właśnie z was januszy kisłem z ryśkiem. Jesteście hazardzistami. Boicie się spadków, czyli nie tozumiecie w co zainwestowaliście, więc to nie jest inwestycją tylko
Opposition_Fuhrer - @kamil-wasniewski: Czyli ciebie bola spadki, ale sam mi dziś zarz...

źródło: comment_1655598921g8kNYEUvNIogjybCxlaUMA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kokushibo: A o to chodzi.
Mam jakieś resztki bitcoina, bo druga strona chciała zapłatę w btc.
Ale te grosze zostały z zamiany crypto-crypto. W innym wypadku nie dotykał bym btc, bo i po co?

Zresztą nie wiem po co wam się z tego tłumaczę, jesteście nic nieznaczącymi ludźmi z internetu...

@Opposition_Fuhrer to już pewnie będzie przeszukiwać blokczejn po saldzie konta, aby tylko znaleźć ułamek informacji... xD
kamil-wasniewski - @Kokushibo: A o to chodzi. 
Mam jakieś resztki bitcoina, bo druga...

źródło: comment_1655627463Nlu3A7suOfPGpAfNBWDgBm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Opposition_Fuhrer: Zgłosiłem twój jeden post i to już pierwszego dnia po powrocie.
Ale nie dlatego, abyś wrócił w bana, chociaż nieraz żartuję z tego powodu, bo twoje powroty mają dziwną korelację wraz z spadkami.
Zgłosiłem to ponieważ pierwszy dzień po powrocie znowu zaczynasz sypać inwektywami.
Przyhamuj się trochę, może wizja kolejnego rocznego bana nauczy cię trochę kultury.
  • Odpowiedz
@kexus512: Wydaje mi się, że nie będzie żadnej wojenki z tego względu, że staram się, aby jak najwięcej osób śledziło tą dyskusję.
Jeśli chcą się ośmieszać na własne życzenie, to mam nadzieję, że dotrze to do jak największej liczby osób.
  • Odpowiedz