Wpis z mikrobloga

@teknik: oczywiście musi być na tle krzyża. Ciul z tym, że atom jest atakowany głównie z lewej strony. Krzyż zwiększa zasięgi wśród wykopków.
  • Odpowiedz
@patrykolos: a, nie przeczytałem tego napisu.
Pozostaje jednak przy swoim. Kto jest główną siłą przeciwko atomowi? Lobby, lewica czy 100os. odpowiedzialne za ten krzyż? I czemu nabijamy się tylko z tych drugich?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nie tylko w tej kwestii, tu ogólnie jest ciemnogród. Pamiętam jak w szkole wmawiano nam jacy jesteśmy mądrzy a inne nacje głupie, niestety okazało się, że jest odwrotnie.

@skrogg: Chłopie, ile ty masz lat? Do szkoły chodziłeś w Generalnej Guberni?
  • Odpowiedz
@teknik: i dobrze niech przygłupy odstraszają od siebie wielomiliardowe inwestycje i kilkaset dobrze płatnych stałych miejsc pracy.
Szkoda, że Katowice to nie jest jakieś super miejsce na budowę pierwszej elektrowni bo bym sam chętnie podpisał zgodę jako mieszkaniec nawet gdybym z okna widział kominy chłodnicze.
  • Odpowiedz
Ale tak szczerze, Wy byście chcieli mieszkać w sąsiedztwie elektrowni atomowej za której budowę odpowiadał Sasin?


@robertx: #!$%@?, byłoby w pytę. Tzn. Sasin i ogólnie jakakolwiek polska firma to gówno może- potrzebujemy zagranicznego projektu i wykonawcy, więc elektrownia praktycznie buduje sie sama. Jedyne co Sasin by mógł #!$%@?ć to kolejne miliony zł na jakieś gówniane zarządy i spółeczki, przeciągac to w nieskończoność, ale samej elektrowni i jej projektu by nie dotknął
  • Odpowiedz
@mozgogrdyczka: tak, pamiętam jak mój ojciec na wiosce pisał pisma, żeby ulicę koło domu poprawili asfaltem po robieniu kanalizacji, sąsiedzi też się pod tym podpisywali, oprócz jednego buca. Nie bo nie. Kij tam, pisał z 5 lat, wreszcie zrobili, nowy dywanik, picuś glancuś. Pierwszy deszcz, a ten trep co nie chciał petycji podpisywać z mordą do mojego starego, że "JEGO budowlańcy źle zrobili ulice, bo mu woda stoi pod domem". No
  • Odpowiedz