Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Canova: a jak mialem klocki typu polski technics(te takie metalowe plaskowniki i śrubki do łączenia)?

@Gennwat: eh dobrze słyszeć słowa otuchy, patrze po ofertach to w większości wymagają windows/linux server + SQL. Ja tam jakieś podstawy ogarniam, teraz sobie Lamp postawiłem do zabawy i doszkalania, pytanie o co mogą pytać na rozmowie rekrutacyjnej xd.
Bez doswiadczenia ciezko wiedzieć jaka jest specyfika pracy.

Mnie najbardziej boli ze pracuje na 3zm i
@ButtHurtAlert: odpal justjoinit, it.pracuj, bulldogjobs etc. #!$%@? sobie filtrem support junior/mid i wysyłaj na ilość z full remote rekrutacją i na pewno gdzieś siądzie z 6k brutto minimum, znam gościa co z nim grałem online ma 21 lat i pracował tylko wcześniej na magazynie w media expert i go wzięli na second line support full zdalnie za 8500 brutto i siedzi gra w gierki czasem popracuje i ma luz, także da
@ButtHurtAlert: Pamiętaj, ze niezależnie od jakich pieniędzy w IT zaczynasz, to w ciągu kilku/kilkunastu miesięcy Twoje zarobki podskoczą całkiem mocno, jeżeli jesteś ogarnięty ofc. A co do supportu to pewnie jakieś podstawy z linuxa trzeba ogarniać, i pewnie mocno Windows server + AD, tcp/ip, jakieś podstawowe konfiguracje Windowsów itp. Zainstaluj sobie wirtualke z win serwerem i pobaw się w jakieś kursy na udemy
@Gennwat: Właśnie zdaje sobie z tego sprawę, traktuje też to jako inwestycje w siebie, chce się rozwijać, ja sobie coś tam kombinuje samemu z home assistantem czy innym arduino, lubie po prostu rozwiązywać tego typu problemy ;P

Dzięki za rady co poogarniać, dzisiaj po robocie już zaczne coś tam kombinować :)
@cppguy: Nie czuje się aż tak dobrze w matmie jeszcze(zamierzam dzisiaj po pracy juz zaczac dzialac z brilliantem), nie wyobrażam też siebie aktualnei siedzącego i piszącego kod. Lubię się bawić arduino i np. mam w planach zrobić 8 bitowy komputer na bramkach logicznych z poradnika Ben Eater z youtube, ale raczej traktuje to jako zabawe aktualnie. Bardziej mnie jara opcja pracowania i główkowania na temat rozwiązywania problemów technicznych, nawet kolega programista