Wpis z mikrobloga

@macan klasyka. Graj na wygraną/mata, nie ma bierki. Ja też wiele razy wygrałem oddając figury bo u graczy z niskim elo załącza się "pionkożerstwo" i zamiast jak najszybciej zakończyć grę dając mata to marnują czas na zbijanie połowy mojej szachownicy gdzie ja po drugiej stronie formuje atak i daję mata xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fan_comy: nie no kurde jakiś dramat jest, cały czas się odbijałem od 1100, ale teraz to mam tak przegrzany mózg, że od 900 z hakiem łomot dostaje i już nic nie widzę... Wku*wia mnie ta gra i jednocześnie działa jak narkotyk xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fan_comy: faktycznie wall street, bo dziś 14 partii up, odbiłem się jak Bitcoin od 17k XD Może to i jest metodą, pooglądać łysego centymetra aż do przegrzania mózgu, potem złoty sen i następnego dnia ranking up XD
@macan: matować trzeba umieć, to znaczy atakować stronę króla dwiema figurami więcej niż jest tam obroncow

Jak zdobyłeś przewagę materialną, dobra droga jest wymiana kolejnych figur, wtedy na koniec zostaniesz z przewagą dominującą a nie "rozmydlona" w środkowej czesci